SHENZHEN YINGDA FOTOĞRAF CO.

          Fiber Optik Dünyayı Bağlar

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

Fiber optik patch panel

iyi kalite Fiber Optik Bölücü Kutusu satış için
iyi kalite Fiber Optik Bölücü Kutusu satış için
Fiber ayırıcı kutusu çok güzel. Güzel kalite, güzel paket, güzel hizmet .... Bir sonraki işbirliği için sabırsızlanıyoruz :)

—— Antonio

thanks for your fast delivery every time,and sound quality, and every time u offer special support for us. like u company so much

—— Chris Chataika

dear sophie very time ur voice is so sweet and always provide us full solution and fast reply for us, and help us got more and more business, thanks

—— Carla Lo.

Kalitenizden çok memnunum ve her zaman siparişimi zamanında tamamlıyorsunuz, gelecekte sizinle daha fazla iş yapmayı umuyoruz.

—— Benjamin Fernando

Ben sohbet şimdi

Fiber optik patch panel

(34)
Çin 1U 19 Inch Sliding Rack Mount Fiber Optic Patch Panel 12 Port LC Duplex Fabrika

1U 19 Inch Sliding Rack Mount Fiber Optic Patch Panel 12 Port LC Duplex

1U 19 inç Sürgülü Raf Tipi Fiber Optik Yama Paneli 12 Bağlantı Noktalı LC Dubleks Fiber optik patch panel, optik fiber aktarımında terminal kablolaması için yardımcı ekipmandır doğrudan iç mekan optik kablo ek ... Read More
2019-06-13 20:58:18
Çin SC Duplex Adaptörleri ile Soğuk Haddelenmiş Çelik Fiber Patch Panel 288 Çekirdek Slayt Tepsisi Fabrika

SC Duplex Adaptörleri ile Soğuk Haddelenmiş Çelik Fiber Patch Panel 288 Çekirdek Slayt Tepsisi

SC Duplex Adaptörleri ile 288 Çekirdek Slayt Tepsi Fiber Optik Dağıtım Kutusu Patch Panel Metal Slayt Tepsisi Çekmece Tipi Fiber optik patch panel, optik fiber iletim haberleşme ağındaki terminal kablolama için ... Read More
2018-07-25 10:27:11
Çin Duvara Monte 24 Çekirdek Optik Dağıtım Kutusu Tamamlandı SC Bareller Pigtailler Soğuk Haddelenmiş Çelik Fabrika

Duvara Monte 24 Çekirdek Optik Dağıtım Kutusu Tamamlandı SC Bareller Pigtailler Soğuk Haddelenmiş Çelik

Duvara Monte 24 Çekirdek Optik Dağıtım Kutusu Tamamlandı SC Bareller Pigtailler Soğuk Haddelenmiş Çelik Model: GP (05) D Küçük kapasiteli iletişim sistemi, duvar montajı, makine dairesi ile uyumlu, makul ve ... Read More
2018-07-25 10:27:11
Çin SC / APC adaptörleri ile su geçirmez 4 Port 2 Kapı Fiber Optik Patch Panel ODF Duvara Monte Fabrika

SC / APC adaptörleri ile su geçirmez 4 Port 2 Kapı Fiber Optik Patch Panel ODF Duvara Monte

Su geçirmez 4 Limanlar 2 Kapı Fiber Optik Sonlandırma Kutusu ODF Duvara Monte SC / APC adaptörleri ile Model: GP (05) D Küçük kapasiteli iletişim sistemi, duvar montajı, makine dairesi ile uyumlu, makul ve ... Read More
2018-07-25 10:27:11
Çin FTTH GPON için IP65 Metal Fiber Optik Sonlandırma Kutusu Soğuk Haddelenmiş Çelik Fabrika

FTTH GPON için IP65 Metal Fiber Optik Sonlandırma Kutusu Soğuk Haddelenmiş Çelik

FTTH GPON için IP65 Metal Fiber Optik Sonlandırma Kutusu Soğuk Haddelenmiş Çelik Küçük kapasiteli iletişim sistemi, duvar montajı, makine dairesi ile uyumlu, makul ve kompakt yapı için mevcuttur. Kabin, optik ... Read More
2018-07-25 10:27:11
Çin 72 Port Fiber Optik ODF Optik fiber patch panel, Raf Montaj Fiber Dağıtım Birimi SC Fabrika

72 Port Fiber Optik ODF Optik fiber patch panel, Raf Montaj Fiber Dağıtım Birimi SC

7 2 Portlu Fiber Optik ODF Optik fiber patch panel, Raf Montajlı Fiber Dağıtım Birimi SC uyma ISO / IEC11801: 2008 ANSI / TIA / EIA 568-C.3 Özellikler 19 "standart kurulum, çeşitli raf, dolap montajı için uygun ... Read More
2018-07-25 10:27:10
Çin 19 inç 72 Portlu ODF için Fiber Yönetim Birimi 4U Metal Beyaz 1.2mm Tepsi ile Fabrika

19 inç 72 Portlu ODF için Fiber Yönetim Birimi 4U Metal Beyaz 1.2mm Tepsi ile

19 inç 72 Portlu ODF için Fiber Yönetim Birimi 4U Metal Beyaz 1.2mm Tepsi ile ABS kaynak tablası ile donatılmış serisi, mükemmel görünümü ile bütünlük, kakma kurulumu için kolay, kapasitesini genişletmek için ... Read More
2018-07-25 10:27:09
Çin Toz Dayanıklı Fiber Optik Patch Panel ODF SC Optik Dağıtım Çerçevesi Metal Slide Out Tipi Fabrika

Toz Dayanıklı Fiber Optik Patch Panel ODF SC Optik Dağıtım Çerçevesi Metal Slide Out Tipi

4U 19Ink 96 Bağlantı Noktaları ODF SC Optik Dağıtım Çerçevesi Metal Çıkıntılı Türü Toz geçirmez Tamamlandı Sürgülü Çekmece Tipi Fiber optik patch panel, terminal kablo tesisatı için yardımcı ekipmanlardır. ... Read More
2018-07-25 10:27:09
Çin 19 "4U 96 Bağlantı Noktası SC Slayt Çıkışı Çekmece Fiber Optik Yama Paneli Optik Dağıtım Kutusu Yüklü Çelik Fabrika

19 "4U 96 Bağlantı Noktası SC Slayt Çıkışı Çekmece Fiber Optik Yama Paneli Optik Dağıtım Kutusu Yüklü Çelik

19 "4U 96 Port SC SlideOut Çekmece Fiber Optik Yama Bölmesi, Optik Dağıtım Kutusu Yüklü Sürgülü Çekmece Tipi Fiber optik patch panel, terminal kablo tesisatı için yardımcı ekipmanlardır. kapalı optik kablo için ... Read More
2018-07-25 10:27:09
Çin 12 Ports Fiber Optic Patch Panel Rack Mount Fiber Patch Panel ODF SC Couplers And Pigtails Fabrika

12 Ports Fiber Optic Patch Panel Rack Mount Fiber Patch Panel ODF SC Couplers And Pigtails

12 Ports Fiber Optic Patch Panel Rack Mount Fiber Patch Panel ODF SC Couplers And Pigtails Model: GPRF-1U-SC12 Main introduction: Material: box body using high-quality cold-rolled steel material, and the ... Read More
2018-07-25 10:27:08
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|