SHENZHEN YINGDA FOTOĞRAF CO.

          Fiber Optik Dünyayı Bağlar

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber Optik Bölücü Kutusu
iyi kalite Fiber Optik Bölücü Kutusu satış için
iyi kalite Fiber Optik Bölücü Kutusu satış için
Fiber ayırıcı kutusu çok güzel. Güzel kalite, güzel paket, güzel hizmet .... Bir sonraki işbirliği için sabırsızlanıyoruz :)

—— Antonio

thanks for your fast delivery every time,and sound quality, and every time u offer special support for us. like u company so much

—— Chris Chataika

dear sophie very time ur voice is so sweet and always provide us full solution and fast reply for us, and help us got more and more business, thanks

—— Carla Lo.

Kalitenizden çok memnunum ve her zaman siparişimi zamanında tamamlıyorsunuz, gelecekte sizinle daha fazla iş yapmayı umuyoruz.

—— Benjamin Fernando

Ben sohbet şimdi

Fiber Optik Bölücü Kutusu

(114)
Çin 96 Çekirdek 16 Limanlar Fiber Optik Bölücü Kutusu NAP Açık Kutu Mini SC Adaptörü IP68 PC Ile 1x16 Splitter Fabrika

96 Çekirdek 16 Limanlar Fiber Optik Bölücü Kutusu NAP Açık Kutu Mini SC Adaptörü IP68 PC Ile 1x16 Splitter

96 Çekirdek 16 Port NAP Dış Mekan Kutusu Mini SC Adaptörü IP65 PC Ile 1x16 Splitter FDB0216Y fiber erişim sonlandırma kutusu 16 aboneye kadar tutabilir. FTTx ağ sisteminde fider kablo ile fiş kablosunun ba... Read More
2019-07-12 19:12:13
Çin 96 Çekirdekli FTTH Fiber Optik Kablo Bağlantı Kutusu, Takviyeli SC Konnektörlü Fabrika

96 Çekirdekli FTTH Fiber Optik Kablo Bağlantı Kutusu, Takviyeli SC Konnektörlü

96 Çekirdekli FTTH Fiber Optik Kablo Bağlantı Kutusu, Takviyeli SC Konnektörlü Bu fiber optik bölme kutusu 8 adet güçlendirilmiş adaptöre kadar tutabilir. FTTx ağ sisteminde fider kablo ile fiş kablosunun ba... Read More
2019-06-18 16:21:44
Çin Mini OptiTap Bağlayıcısı için IP65 Fiber Optik Ek Kapatma Kesintisiz Bağlantı Noktalı Çok Amaçlı Fabrika

Mini OptiTap Bağlayıcısı için IP65 Fiber Optik Ek Kapatma Kesintisiz Bağlantı Noktalı Çok Amaçlı

Mini OptiTap Connector 8 Ports İçin Su geçirmez IP65 Fiber Optik Splice Kapanışı, Kesilmemiş Bağlantı Noktalı Çok Amaçlı FDB0208Y fiber erişim sonlandırma kutusu 8 aboneye kadar tutabilir. FTTx ağ sisteminde ... Read More
2019-06-18 16:21:36
Çin Mini SC Adaptörü ile 1x8 Optik Dağıtım Kutusu 96 Çekirdek 8 Port NAP Açık Fabrika

Mini SC Adaptörü ile 1x8 Optik Dağıtım Kutusu 96 Çekirdek 8 Port NAP Açık

1x8 Optik Dağıtım Kutusu 96 Çekirdek 8 Port NAP Mini SC Adaptörü Ile Açık FDB0208Y fiber erişim sonlandırma kutusu 8 aboneye kadar tutabilir. FTTx ağ sisteminde fider kablo ile fiş kablosunun bağlanması için ... Read More
2019-06-18 16:21:33
Çin 16 Port Açık Duvara Monte Fiber Optik Dağıtıcı Kutusu IP68 PC + ABS Plastik NAP Fabrika

16 Port Açık Duvara Monte Fiber Optik Dağıtıcı Kutusu IP68 PC + ABS Plastik NAP

Siyah 16 Port Açık Duvara Montaj Fiber Optik Bölücü Kutusu IP68 PC + ABS Plastik NAP FDB Optik Terminal Kutusu FDB0216G Bu Fiber Optik Ayırıcı Dağıtım Kutusu, besleyici kablosunun FTTx iletişim ağ sisteminde b... Read More
2019-06-18 16:21:30
Çin ISO FTTH Şekerleme Dağıtıcı Fiber Optik Dağıtım Kutusu 16 Çekirdek Açık SC Konnektörü Fabrika

ISO FTTH Şekerleme Dağıtıcı Fiber Optik Dağıtım Kutusu 16 Çekirdek Açık SC Konnektörü

16 Çekirdek Açık IP65 FTTH Şekerleme Dağıtıcı Dağıtım Sonlandırma Kutusu SC Konnektörü Bu dış mekan fiber optik dağıtım kutusu, FTTH yeni nesil ağları için yüksek yoğunluklu bir çözümdür, sınırlı bir alanda ... Read More
2019-06-17 14:37:04
Çin 16 Limanlar Kutup Dağı Fiber Optik Kablo Kutusu IP66 FTTH Nap Caja Terminali Gri Fabrika

16 Limanlar Kutup Dağı Fiber Optik Kablo Kutusu IP66 FTTH Nap Caja Terminali Gri

16 Bağlantı Noktaları Kutup Dağı IP66 FTTH Nap Caja Terminali için Fiber Optik Kablo Kutusu Gri Bu dış mekan fiber optik dağıtım kutusu, FTTH yeni nesil ağları için yüksek yoğunluklu bir çözümdür, sınırlı bir ... Read More
2019-06-17 14:20:34
Çin Kutup Montaj Fiber Optik Bölücü Kutusu Su Geçirmez FTTH IP66 12/16 Çekirdekler Anti UV Fabrika

Kutup Montaj Fiber Optik Bölücü Kutusu Su Geçirmez FTTH IP66 12/16 Çekirdekler Anti UV

Kutup Montaj Su Geçirmez FTTH IP66 12 & 16 Çekirdek Fiber Optik Işık Kablo Bağlantı Kutusu ODP GFS-16 Fiber Optik Dağıtım Kutusu, FTTH yeni nesil ağları için yüksek yoğunluklu bir çözümdür, sınırlı bir alanda ... Read More
2019-06-17 14:20:34
Çin Dayanıklı Fiber Optik Bölücü Kutusu 16 Çekirdek 3 Kablo Rakorları SC LC CATV FTTX GPON Adaptörü Fabrika

Dayanıklı Fiber Optik Bölücü Kutusu 16 Çekirdek 3 Kablo Rakorları SC LC CATV FTTX GPON Adaptörü

16 Çekirdek Fiber Optik Terminal Kutusu Duvar Montajı SC LC CATV FTTX GPON Özellik: Şekil-8 veya Φ3 kablo için koruyucu ek ve Φ12 kablo ucu için dağıtım için uygun Duvara montaj uygulamaları için Dahili açılır ... Read More
2019-06-17 14:20:24
Çin Polimer Sentetik Plastik Fiber Optik Dağıtıcı Kutusu 1x8 Çelik Boru G657A1 ile 24 Çekirdek Fabrika

Polimer Sentetik Plastik Fiber Optik Dağıtıcı Kutusu 1x8 Çelik Boru G657A1 ile 24 Çekirdek

24 Çekirdek Açık Gri Fiber Optik Dağıtıcı Dağıtım Kutusu ile 1x8 Çelik Boru G657A1 Özellik: Şekil-8 veya Φ3 kablo için koruyucu ek ve Φ12 kablo ucu için dağıtım için uygun Duvara montaj uygulamaları için Dahili ... Read More
2019-06-17 14:20:24
Page 1 of 12|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|