• Antonio
    Fiber ayırıcı kutusu shttps: //www.maoyt.com/index.php? R = ürün / listo güzel.
  • Chris Chataika
    thanks for your fast delivery every time,and sound quality, and every time u offer special support for us. like u company so much
  • Carla Lo.
    dear sophie very time ur voice is so sweet and always provide us full solution and fast reply for us, and help us got more and more business, thanks
İlgili kişi : sophie
Telefon numarası : +86 18688982406

Açık 24 Port SC APC Bağlayıcılar ODB Fiber Optik Bölücü Kutusu

Menşe yeri Çin
Marka adı YINGDA
Sertifika ISO
Model numarası FDB0224M-24SA-PA
Min sipariş miktarı 100CPS
Fiyat Negotiable
Ambalaj bilgileri 1 adet / kutu, 10 adet / karton kutu
Teslim süresi 5-8days
Ödeme koşulları L / C, T / T, Western Union
Yetenek temini Ayda 15000 adet
Ürün ayrıntıları
Malzeme ABS + PC Blok Malzemesi HDPE
renk Gri veya Siyah Kapasite 48 çekirdek
Ürün adı fiber optik terminal kutusu, telekom 1x8 CTO ftth fiber dağıtım kutusu Uygulama FTTH FTTB FTTX Ağı
tip açık GPON 24 fiber optik ayırıcı şekerleme terminal kutusu Elyaf Türü G657A corning tek modlu SM
ağırlık 1.75 kg'dır Kablo Çapı 12,5 mm, 2x3 mm veya 2x5 mm asma kablosu
Kablo bağlantı noktası 1 orta aralıklı erişim, 2 kablo rakoru, düz düşmeli kablo için 24 çıkış Koruma seviyesi IP65
adaptör 24 adet SC tek taraflı
Vurgulamak

ODB Fiber Optik Bölücü Kutusu

,

ODB Optik Bölücü Kutusu

,

24 Bağlantı Noktalı Optik Bölücü Kutusu

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Açık 24 Port SC APC Bağlayıcılar ODB Fiber Optik Bölücü Kutusu

 

24 Port FTTH ODB Optik Fiber Kablo Ayırıcı Termaintion Kutusu SC-APC Bağlayıcılar Dış Mekan IP65 Gri

 

 

FDB0224M, FTTH ağı için erişim terminal kutusudur.Besleyici kablosunu veya dağıtım kablosunu PLC ayırıcı ile abonenin düşme kablosuna bağlar.Fiber ekleme, bölme, dağıtım, depolama ve kablo bağlantısını tek bir sağlam koruma kutusunda birleştirir.

 

Açık 24 Port SC APC Bağlayıcılar ODB Fiber Optik Bölücü Kutusu 0

Şartname

Modeli FDB0224M-A FDB0224M-B
Boyut (A * B * C) 345 * 220 * 95 mm
Maksimum kapasite 48 çekirdek = 4 * 12F (tek fiber)
Kablo bağlantı noktaları 1mid açıklık, 2 kablo rakoru, 24out
Kablo çapı 1mid aralık: Φ14,5 mm, 1 kablo bezi: Φ7-12 mm, 24 çıkış: 2 * Φ3 mm
Ayırıcı miktarı 1x16 veya 3pc 1x8 çelik boru 1x16 veya 2pc 1x8 LGX modülü
Adaptör miktarı 24SC -
Renk Gri siyah

 

FDB0224M Optik Dağıtım Kutusu Özelliğies

 

Açık 24 Port SC APC Bağlayıcılar ODB Fiber Optik Bölücü Kutusu 1

bir kutu, 4 adet ekleme tepsisi, her tepsi füzyon bağlantısı 12 çekirdek, toplam 48 çekirdek ile yapılandırılacaktır. Yeterli fiber yönlendirme veya depolama alanı ve tepsinin ortasına gömülü 1 ayırıcı tüp sabitleme yuvası vardır.

 

Açık 24 Port SC APC Bağlayıcılar ODB Fiber Optik Bölücü Kutusu 2

Tepsiler nakliye sırasında yerinde tutmak için cırt cırt ile sabitlenir ve kutunun kapağı ve alt kısmı ayrı değil menteşe tasarımıdır, bu da daha iyi çalışmayı sağlar.

 

Açık 24 Port SC APC Bağlayıcılar ODB Fiber Optik Bölücü Kutusu 3

Her kutu maksimum 24 adet SC fiber optik kuplörleri plastik adaptör plakasına yükleyebilir, benzersiz tasarım, montaj vidaları olmadan stabil olmasını sağlar, ancak müşteri ihtiyaç duyarsa vida delikleri ile.

 

Açık 24 Port SC APC Bağlayıcılar ODB Fiber Optik Bölücü Kutusu 4

Adaptörün önünde kablo girişini sabitlemek için vidalanan paslanmaz çelik kablo kelepçeleri bulunan kablo girişidir.

Kablo girişi, ekspres port için 1 parça orta açıklık veya 2 kablo rakoru olabilir;Lastik contalı 24 adet kablo çıkışı, özellikle ftth figür-8 damla kablo çıkışı için kullanılır.

 

 

Paket bilgileri

 

Net ağırlık İç kutu Miktar / karton kutu Karton kutu boyutu Brüt ağırlık / karton kutu
1,75 Kg santimetre 10 parça 46 * 38 * 59 cm 21.03 kg

 

Açık 24 Port SC APC Bağlayıcılar ODB Fiber Optik Bölücü Kutusu 5