SHENZHEN YINGDA FOTOĞRAF CO.

          Fiber Optik Dünyayı Bağlar

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerMTP MPO Kablosu
iyi kalite Fiber Optik Bölücü Kutusu satış için
iyi kalite Fiber Optik Bölücü Kutusu satış için
Fiber ayırıcı kutusu çok güzel. Güzel kalite, güzel paket, güzel hizmet .... Bir sonraki işbirliği için sabırsızlanıyoruz :)

—— Antonio

thanks for your fast delivery every time,and sound quality, and every time u offer special support for us. like u company so much

—— Chris Chataika

dear sophie very time ur voice is so sweet and always provide us full solution and fast reply for us, and help us got more and more business, thanks

—— Carla Lo.

Kalitenizden çok memnunum ve her zaman siparişimi zamanında tamamlıyorsunuz, gelecekte sizinle daha fazla iş yapmayı umuyoruz.

—— Benjamin Fernando

Ben sohbet şimdi

MTP MPO Kablosu

(32)
Çin MTP MPO Trunk Cable Fabrika

MTP MPO Trunk Cable

MPO - FC Fanout Trunk Cable MTP MPO Cable Ribbon SM 0.9mm 12 Fibers MPO fiber optic patch cord is composed of high precision connectors and cables, suitable for telecommunication system high density network ... Read More
2018-05-10 18:39:07
Çin 96 Cores 1U MPO Patch Panel / Enclosures 4 bays wide 24 LC ports3 MPO APC (x8) input SMF Fabrika

96 Cores 1U MPO Patch Panel / Enclosures 4 bays wide 24 LC ports3 MPO APC (x8) input SMF

96 Cores 1U MPO Patch Panel / Enclosures 4 bays wide 24 LC UPC ports output 3 MPO APC (x8) input SMF MPO Fiber Optic Patch Panel is used for trunk cable connection and distribution cable management in ... Read More
2016-12-15 16:04:03
Çin 288 Fibers 19 Inch Slide Out Patch Panel , 3U MPO Enclosures Chassis 12 Cassettes Fabrika

288 Fibers 19 Inch Slide Out Patch Panel , 3U MPO Enclosures Chassis 12 Cassettes

288 Fibers 19-Inch Slide-Out Patch Panel, 3U MPO Enclosures Chassis 12 Cassettes, 12 LC Duplex Out,3 MPO In,SENKO Black MPO Fiber Optic Patch Panel is used for trunk cable connection and distribution cable ... Read More
2016-12-15 16:03:53
Çin SC Hydra 12 Telli Fiber Kablo Montajı / MTP MPO Yama Kablosu FTTX için Fabrika

SC Hydra 12 Telli Fiber Kablo Montajı / MTP MPO Yama Kablosu FTTX için

12 Strand MPO SC Hydra Cable Assembly, 12 FTTX için MTP Yama Kablosu MTP MPO kablo grubu, daha yüksek hız Ethernet ve Fiber Kanal uygulamalarını destekler (OM3, OM4 ve OS1 / OS2 fiberler) ve eski çok modlu ... Read More
2016-12-14 16:54:33
Çin Yüksek Yoğunluklu MTP MPO kablosu - LC 12 Çekirdekli Hydra Kablo Kurulları Kılavuz Pimli Erkek Konnektörler Fabrika

Yüksek Yoğunluklu MTP MPO kablosu - LC 12 Çekirdekli Hydra Kablo Kurulları Kılavuz Pimli Erkek Konnektörler

Yüksek yoğunluklu MTP MPO kablosu - LC 12 Çekirdekli Hydra Kablo Kurulları Kılavuz Pimli M Erkek Kablo Bağlantıları MTP MPO kablo bağlantı kablosu Özellikler IL & RL'de Yüksek Performans 8,12 fiber mevcuttur ... Read More
2016-12-14 16:54:33
Çin OM2 MPO MTP Fiber Kablo MT - MT Yama Kablosu QSFP + AOC Modülleri için Fabrika

OM2 MPO MTP Fiber Kablo MT - MT Yama Kablosu QSFP + AOC Modülleri için

QSFP + AOC Modülleri için 12 Fiber MT - MT Yama Kablosu Paralel fiber optik modül aktif optik kablolarda kullanılan 12 fiber MT-MT patch cordlar (QSFP + AOC), düşük kayıplı MT Ferruğu, Corning Temiz Eğri OM2, ... Read More
2016-12-14 16:54:33
Çin Turuncu Düz MPO MTP Fiber Kablo OM1 (62.5 / 125um), FC Fan Out Fiber Optik Yama Kablosu Fabrika

Turuncu Düz MPO MTP Fiber Kablo OM1 (62.5 / 125um), FC Fan Out Fiber Optik Yama Kablosu

MPO MTP Fan-out yama kablosu, OM1 (62.5 / 125um), MTP FC Fan Out Fiber Kablo Montajı OM2 62.5 / 125um Turuncu Açıklama MPO / MTP Fan-Out Assemblies, yüksek yoğunluklu uygulamalar için tasarlanmıştır. Yüksek ... Read More
2016-12-14 16:54:33
Çin FC 12 Çekirdekli Fiber Bağlantı Kablosu, MTP MPO Kablo Şeridi 3M Tek Modlu 0.9mm Fabrika

FC 12 Çekirdekli Fiber Bağlantı Kablosu, MTP MPO Kablo Şeridi 3M Tek Modlu 0.9mm

MPO FC 12 Çekirdekli Fiber Bagaj Kablosu, MTP MPO Kablosu Şerit 3M Tek Modlu 0,9mm MPO fiber optik patch cord, yüksek hassasiyette konnektörlerden ve kablolardan oluşur; Telekomünikasyon sistemi, yüksek yo... Read More
2016-12-14 16:54:33
Çin OM3 10G MTP MPO Kablo 7.8mm Telli SC 900um, Çok Fiber Optik Pigtails Fabrika

OM3 10G MTP MPO Kablo 7.8mm Telli SC 900um, Çok Fiber Optik Pigtails

OM3 10G MTP MPO Kablo 7.8mm Tel, 12 Çok Fiberli Fiber Optik Pigtails SC 900um MPO (Çok Fiberli Push Açık) genellikle MT serisi konektörlerdir. MT serisi payanda uç yüzü 2pcs 0.7mm kılavuz pimlerden ve her iki ... Read More
2016-12-14 16:54:33
Çin Yüksek yoğunluklu LC SC ST MT-RJ MTP MPO Kablosu TIA-604-5 / MTP Yama Kablosu Fabrika

Yüksek yoğunluklu LC SC ST MT-RJ MTP MPO Kablosu TIA-604-5 / MTP Yama Kablosu

ABD Conec | MTP Konnektörler MPO - SC 8 Fiberler Fanout patch cord FTTx MTP dişi patch cord TIA-604-5 MTP konektörü, çok sayıda mühendislik ürünü olan yüksek performanslı bir MPO konektörüdür Genel kullanıma k... Read More
2016-12-14 16:54:33
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|