• Antonio
    Fiber ayırıcı kutusu shttps: //www.maoyt.com/index.php? R = ürün / listo güzel.
  • Chris Chataika
    thanks for your fast delivery every time,and sound quality, and every time u offer special support for us. like u company so much
  • Carla Lo.
    dear sophie very time ur voice is so sweet and always provide us full solution and fast reply for us, and help us got more and more business, thanks
İlgili kişi : sophie
Telefon numarası : +86 18688982406
Çin 5G LX58 SC UPC FTTX Alana Monte Edilebilir Konektör Fiber Optik Düz Kablo Mavi

5G LX58 SC UPC FTTX Alana Monte Edilebilir Konektör Fiber Optik Düz Kablo Mavi

çizme tipi: vida
Ev Rengi: Mavi
Elyaf Türü: Tek mod
Çin Kapalı 5G FTTx 0.3dB Hızlı Bağlantı Fiber Optik Hızlı Bağlantı Tekli Mod

Kapalı 5G FTTx 0.3dB Hızlı Bağlantı Fiber Optik Hızlı Bağlantı Tekli Mod

çizme tipi: yuvarlak vida açma veya kapatma
Ev Rengi: Yeşil
Elyaf Türü: Tek mod
Çin Bırak Kablo için ESC250D FTTH Alana Takılabilir Konektör Tek Modlu G657A1

Bırak Kablo için ESC250D FTTH Alana Takılabilir Konektör Tek Modlu G657A1

Malzeme: ABS / PBT
renk: Mavi-yeşil
Elyaf Türü: tek modlu G657A1
Çin Ön Cilalı Gömülü Saha Montaj Konnektörü Tek Modlu G657A1 Corning

Ön Cilalı Gömülü Saha Montaj Konnektörü Tek Modlu G657A1 Corning

Malzeme: ABS
renk: Mavi
Elyaf Türü: tek modlu G657A1 corning
Çin 60mm FTTH Alana Takılabilir Konektör Hızlı Montaj Sonlandırma Konektörü

60mm FTTH Alana Takılabilir Konektör Hızlı Montaj Sonlandırma Konektörü

Malzeme: PEI
renk: Mavi
uzunluk: 60 mm veya 55 mm
Çin ESC250D APC Alan Düzeneği Optik Konektör Yeşil Alan Takılabilir Konektör

ESC250D APC Alan Düzeneği Optik Konektör Yeşil Alan Takılabilir Konektör

Malzeme: ABS / PBT
renk: Yeşil
Elyaf Türü: tek modlu G657A1
Çin SC UPC Plastik Alana Takılabilir Konektör 5G 4G Tek Modlu Çoklu Mod

SC UPC Plastik Alana Takılabilir Konektör 5G 4G Tek Modlu Çoklu Mod

Malzeme: plastik
Ev Rengi: Mavi
Elyaf Türü: 9 / 125um
Çin Yeşil SC APC Alan Montaj Konnektörü Tek Modlu FTTB FTTC İçin Epoksi Yok

Yeşil SC APC Alan Montaj Konnektörü Tek Modlu FTTB FTTC İçin Epoksi Yok

Ev Rengi: Yeşil
uzunluk: 60 mm / 55 mm
Fiber Modu: tek mod / nomomod
Çin 1 Çekirdek Alan Kurulabilir Konektör SC APC FTTH GPON Hızlı Ek Konektörü

1 Çekirdek Alan Kurulabilir Konektör SC APC FTTH GPON Hızlı Ek Konektörü

Malzeme: PEI
renk: Yeşil
uzunluk: 60 mm veya 55 mm
Çin Mavi FTTH Hızlı Bağlantı Fiber Konektörler Sc Apc Hızlı Bağlantı Düzeneği 55mm

Mavi FTTH Hızlı Bağlantı Fiber Konektörler Sc Apc Hızlı Bağlantı Düzeneği 55mm

Malzeme: PEI
renk: Mavi
uzunluk: 60 mm veya 55 mm
1 2 3 4 5