Ana sayfa

YINGDA TECHNOLOGY LIMITED şirket Profili

şirket Profili

 

Çin YINGDA TECHNOLOGY LIMITED şirket Profili 0

 

SHENZHEN YINGDA FOTONİK CO., LTD. profesyonel bir Fiber Optik Üreticisidir ve ticaret kombinasyonu.Müşterilere yüksek kalite sunmayı taahhüt ettik FTTH çözümlerive tatmin edici hizmet.

 

Fabrikamız yaklaşık 4000 metrekareyi kapsıyor ve Ar-Ge'de güçlü bir güce sahip, bir teknik ekip kendini yeni ürünlerin araştırılmasına ve geliştirilmesine adamış birçok tanınmış uzman yıllarca.Ayrıca birinci sınıf bir kalite kontrol ve ölçüm merkezimiz ve sağlam kalite yönetim sistemi ve birçok dünya standartlarında üretim ekipmanı ile donatılmıştır. ve ölçüm aletleri.

 

Mükemmel kalite, uygun fiyatlar ve zamanında teslimat ile ürünlerimiz yaygın olarak kullanılmaktadır. China Telecom, China Mobile ve China Unicom gibi telekomünikasyon operatörleri tarafından uygulanır; ve rusya, kore, tayvan bölgesi de dahil olmak üzere birçok ülke ve bölgeye satıldı, Avrupa, Lanti Amerika, Güney Amerika,Güneydoğu Asya, Orta Doğu,vb

 

Avantajlı ürünlerimiz: fiber optik dağıtım kutusu, fiber sonlandırma kutusu, fiber optik ara bağlantı kablosu, fiber optik adaptörler, optik PLC ayırıcı, Hızlı mekanik konektörler, vb. Yingda, müşteri talebi üzerine FTTH, ODN, GPON, FTTA çözümleri de sağlayabilir.Umarım daha fazla müşterinin daha fazla pazar kazanmasına ve daha fazla kar elde etmesine yardımcı olabiliriz.

 

Önce müşteri, önce kalite, şirketimizin hayatta kalmasının temelidir.Her türlü müşteriye hizmet etmek için karşılıklı yarar sağlayan işbirliği, iki yönlü ve kazan-kazan tutumu ruhuyla.

 

 

Optik fiberin gelecekteki yaşamı aydınlatmasına izin verin!

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Çin YINGDA TECHNOLOGY LIMITED şirket Profili 0

YINGDA TECHNOLOGY LIMITED YINGDA TECHNOLOGY LIMITED YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Markalar : YINGDA

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 60 million-80 million

Yıl kurulan : 2012

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar Çin YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar Çin YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar Çin YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar