YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
SHENZHEN YINGDA FOTOĞRAF CO.

          Fiber Optik Dünyayı Bağlar

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

Fiber optik Patch kablosu

Sertifika
Çin YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Çin YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Müşteri yorumları
Fiber ayırıcı kutusu shttps: //www.maoyt.com/index.php? R = ürün / listo güzel.

—— Antonio

thanks for your fast delivery every time,and sound quality, and every time u offer special support for us. like u company so much

—— Chris Chataika

dear sophie very time ur voice is so sweet and always provide us full solution and fast reply for us, and help us got more and more business, thanks

—— Carla Lo.

Kalitenizden çok memnunum ve her zaman siparişimi zamanında tamamlıyorsunuz, gelecekte sizinle daha fazla iş yapmayı umuyoruz.

—— Benjamin Fernando

Ben sohbet şimdi

Fiber optik Patch kablosu

(89)
Çin IP67 Fiber Bağlantı Kablosu Konnektörleri Mini IP SC FTTH Dış Mekan Kurulumu Fabrika

IP67 Fiber Bağlantı Kablosu Konnektörleri Mini IP SC FTTH Dış Mekan Kurulumu

IP67 Fiber Bağlantı Kablosu Konnektörleri Mini IP SC FTTH Dış Mekan Kurulumu Huawei NAP CTO Kutusu 2x3mm için IP67 Gelişmiş Mini IP SC Sahada Kurulabilir Mekanik Hızlı Konnektör Mini IP SC serisi Sahada ... Daha fazla bilgi edinin
2021-07-21 10:34:50
Çin FTTA Baz İstasyonu Fiber Optik Yama Kablosu 5.0mm Supertap SC Konnektörlerle Sonlandırılmış Fabrika

FTTA Baz İstasyonu Fiber Optik Yama Kablosu 5.0mm Supertap SC Konnektörlerle Sonlandırılmış

FTTA Baz İstasyonu Fiber Optik Yama Kablosu 5.0mm Supertap SC Konnektörlerle Sonlandırılmış Yingda Supertap SC/APC fiber optik su geçirmez konektör düzenekleri, fiberden eve (FTTH) bağlantı için sağlam ve sızd... Daha fazla bilgi edinin
2021-07-21 10:36:49
Çin Dış Mekan IP67 Fiber Optik Yama Kablosu Siyah LSZH SC APC Mini IP RRH Baz İstasyonu Fabrika

Dış Mekan IP67 Fiber Optik Yama Kablosu Siyah LSZH SC APC Mini IP RRH Baz İstasyonu

Dış Mekan IP67 Fiber Optik Yama Kablosu Siyah LSZH SC APC Mini IP RRH Baz İstasyonu Dış Mekan IP67 FTTH Optik Fiber Bırakma Kablosu Jumper Siyah LSZH SC APC Mini IP RRH Baz İstasyonu Yingda Supertap SC/APC ... Daha fazla bilgi edinin
2021-07-21 10:31:01
Çin FTTH SC H Konnektör Fiber Optik Jumper 2*5mm Drop Kablo G657A1 ANATEL Fabrika

FTTH SC H Konnektör Fiber Optik Jumper 2*5mm Drop Kablo G657A1 ANATEL

FTTH SC H Konnektör Fiber Optik Jumper 2*5mm Drop Kablo G657A1 ANATEL FTTH Önceden Sonlandırılmış Supertap SC H Konnektör Patch Cord 2*5mm Drop Kablo G657A1 ANATEL Yingda Supertap SC/APC fiber optik su geçirmez ... Daha fazla bilgi edinin
2021-07-21 10:39:19
Çin Önceden Sonlandırılmış FTTH Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu LC APC UL V0 Alev Geciktirici Fabrika

Önceden Sonlandırılmış FTTH Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu LC APC UL V0 Alev Geciktirici

Önceden Sonlandırılmış FTTH Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu LC APC UL V0 Alev Geciktirici Zırhlı fiber optik köprüler, yerden tasarruf etmek, inşaat maliyetini azaltmak ve ağ bakım kolaylığını büyük ölçüde art... Daha fazla bilgi edinin
2021-07-21 10:30:01
Çin Önceden Bağlanmış SC APC FTTA Fiber Optik Kablo 5.0mm G657A2 LSZH 5Mts Siyah Fabrika

Önceden Bağlanmış SC APC FTTA Fiber Optik Kablo 5.0mm G657A2 LSZH 5Mts Siyah

Önceden Bağlanmış SC APC FTTA Fiber Optik Kablo 5.0mm G657A2 LSZH 5Mts Siyah Mini SC su geçirmez takviyeli konektör, SC evsiz çekirdeğe, spiral süngüye ve çok katmanlı kauçuk yastığa sahiptir.Özel plastik kabuk... Daha fazla bilgi edinin
2021-07-21 10:51:15
Çin FTTH SC Tek Modlu G657A Fiber Optik Yama Kablosu Önceden Sonlandırılmış Fabrika

FTTH SC Tek Modlu G657A Fiber Optik Yama Kablosu Önceden Sonlandırılmış

FTTH SC Tek Modlu G657A Fiber Optik Yama Kablosu Önceden Sonlandırılmış FTTA Mini SC Konnektör 5.0mm Drop Kablo ile Önceden Sonlandırılmış Tek Modlu G657A LSZH 100Mts Siyah YINGDA Mini SC su geçirmez takviyeli ... Daha fazla bilgi edinin
2021-07-21 10:27:41
Çin Şerit Fiber Optik Koparma 4 6 12 Çekirdek Fan Çıkışı Kiti 0.9mm Tampon Tüpü 2 Mts 6 Feet Fabrika

Şerit Fiber Optik Koparma 4 6 12 Çekirdek Fan Çıkışı Kiti 0.9mm Tampon Tüpü 2 Mts 6 Feet

Şerit Fiber Optik Koparma 4 6 12 Çekirdek Fan Çıkışı Kiti 0.9mm Tampon Tüpü 2 Mts 6 Feet İç Mekan Şerit Fiber Optik Koparma 4 6 12 Çekirdek Fan çıkış kiti, 0,9 mm tampon tüp 2 Mts 6 fit Fan Out veya Break Out ... Daha fazla bilgi edinin
2021-07-21 10:53:23
Çin Çekme Gözü olan 8/12 Çekirdek Önceden Sertlanmış Fiber Optik Yama Kablosu Kamyon Kablosu Düzeneği Fabrika

Çekme Gözü olan 8/12 Çekirdek Önceden Sertlanmış Fiber Optik Yama Kablosu Kamyon Kablosu Düzeneği

8, 12 Çekirdek Ön Çekilmiş Fiber Optik Patch Kordon Kamyon Kablosu Montajı Çekme Gözü Firmamız uzun mesafe su geçirmez fiber optik jumper ile çoklu çekirdekli fan üretebilir Cihazın yüksek güvenilirliğe ihtiyaç ... Daha fazla bilgi edinin
2021-07-21 10:23:47
Çin FTTA Huawei Uyumlu Mini SC Güçlendirilmiş Konnektör, uzak kablo ile önceden sonlandırıldı 5.0mm SM G.657A2 LSZH 100Mts Siyah Fabrika

FTTA Huawei Uyumlu Mini SC Güçlendirilmiş Konnektör, uzak kablo ile önceden sonlandırıldı 5.0mm SM G.657A2 LSZH 100Mts Siyah

FTTA Huawei Uyumlu Mini SC Güçlendirilmiş Konnektör, uzak kablo ile önceden sonlandırıldı 5.0mm SM G.657A2 LSZH 100Mts Siyah Mini SC su geçirmez takviyeli konektör, SC evsiz çekirdeğe, spiral süngüye ve çok ... Daha fazla bilgi edinin
2021-07-21 10:23:52
Page 1 of 9|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >|