SHENZHEN YINGDA FOTOĞRAF CO.

          Fiber Optik Dünyayı Bağlar

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

Fiber optik Patch kablosu

iyi kalite Fiber Optik Bölücü Kutusu satış için
iyi kalite Fiber Optik Bölücü Kutusu satış için
Fiber ayırıcı kutusu çok güzel. Güzel kalite, güzel paket, güzel hizmet .... Bir sonraki işbirliği için sabırsızlanıyoruz :)

—— Antonio

thanks for your fast delivery every time,and sound quality, and every time u offer special support for us. like u company so much

—— Chris Chataika

dear sophie very time ur voice is so sweet and always provide us full solution and fast reply for us, and help us got more and more business, thanks

—— Carla Lo.

Kalitenizden çok memnunum ve her zaman siparişimi zamanında tamamlıyorsunuz, gelecekte sizinle daha fazla iş yapmayı umuyoruz.

—— Benjamin Fernando

Ben sohbet şimdi

Fiber optik Patch kablosu

(76)
Çin Su geçirmez SC / APC Konektörü Optik Fiber Bağlantı Kablosu Dağıtımı Ftth Ağ 5mm Kablo Fabrika

Su geçirmez SC / APC Konektörü Optik Fiber Bağlantı Kablosu Dağıtımı Ftth Ağ 5mm Kablo

Su geçirmez sc / apc mini konnektör Fiber Optik Yama Kablosu Dağıtım Ftth Ağ 5mm Kablo IP67 dış mekan kullanımı MINI-SC su geçirmez takviyeli konektör, küçük bir yüksek su geçirmez SC tek çekirdekli su geçirmez ... Read More
2019-08-22 17:02:17
Çin SC / APC Flip Üst Kapak Fiber Optik Yama Kablosu Erişim Kablosu Jumper GYFJH LSZH G657A2 Fabrika

SC / APC Flip Üst Kapak Fiber Optik Yama Kablosu Erişim Kablosu Jumper GYFJH LSZH G657A2

Fiber Optik Erişim Kablosu Jumper GYFJH LSZH G657A2 SC / APC çevirme üst kapak IP67 FTTH IP67 dış mekan kullanımı MINI-SC su geçirmez takviyeli konektör, küçük bir yüksek su geçirmez SC tek çekirdekli su ge... Read More
2019-08-22 17:02:17
Çin LSZH Fiber Optik Yama Kablosu GYFJH Kablo LSZH G657A2 Optik Tap SC Konnektörlü Fabrika

LSZH Fiber Optik Yama Kablosu GYFJH Kablo LSZH G657A2 Optik Tap SC Konnektörlü

Fiber Optik Yama Kablosu GYFJH Kapalı Dış Kablo Optik-Tap SC Konnektörü ile LSZH G657A2 MINI-SC su geçirmez takviyeli konektör, küçük bir yüksek su geçirmez SC tek çekirdekli su geçirmez konektördür. Su ge... Read More
2019-08-22 17:02:17
Çin LSZH FTTH Patch Cord Mini SC Flip Top Kapaklı Suya Dayanıklı Takviyeli Konnektörler Fabrika

LSZH FTTH Patch Cord Mini SC Flip Top Kapaklı Suya Dayanıklı Takviyeli Konnektörler

FTTH Patch Cord Mini SC su geçirmez kapaklı Kapak Tek Modlu Güçlendirilmiş Konnektörler MINI-SC su geçirmez takviyeli konektör, küçük bir yüksek su geçirmez SC tek çekirdekli su geçirmez konektördür. Su ge... Read More
2019-07-11 17:57:20
Çin SC -SC Çok Modlu Fiber Optik Yama Kablosu Bej Klip ile 50 (125) um Dubleks 2.0mm Fabrika

SC -SC Çok Modlu Fiber Optik Yama Kablosu Bej Klip ile 50 (125) um Dubleks 2.0mm

Fiber Optik Yama Kablosu SC -SC Multimode 50 (125) um Bej Klipsli Dubleks 2.0mm Satış noktası: Ekleme kaybı Read More
2018-07-23 16:38:42
Çin Fiber Optic Patch Cord E2000 Fabrika

Fiber Optic Patch Cord E2000

FTTH 100% Test Fiber Optic Patch Cord E2000 / APC - E2000 / APC Jumper E2000 Fiber optic patch cord is a premium connector that offers superior performance. The new metal protection shutters make the E2000 ... Read More
2018-05-10 18:39:26
Çin Fiber Optic OM3 Patch Cord 10G Fabrika

Fiber Optic OM3 Patch Cord 10G

Mode Conditioning Fiber Optic Patch Cord SC - SC Duplex 50/125um OM3 10G YINGDA Mode Conditioning Duplex Fiber Optic Patch Cable (50/125um or 62.5/125um) is use in Gigabit Ethernet 1000BASE-LX applications. ... Read More
2018-05-10 18:39:16
Çin FTTH Patch Cord Drop Cable Fabrika

FTTH Patch Cord Drop Cable

FTTH Patch Cord (Drop Cable) 1 Core SC / APC - SC / APC simplex SM LSZH 1M Access network fiber optic drop cable (indoor wiring) is to put fiber optic unit in the center, on both sides is two parallel ... Read More
2018-05-10 18:39:14
Çin Armored Fiber Patch Cord LC Fabrika

Armored Fiber Patch Cord LC

2Cores Steel Armored Fiber Patch Cord LC, FC, SC Duplex SM With Breakout Kits Description Armored fiber jumpers can be laid directly in the engine room and a variety of harsh environments, without protection ... Read More
2018-05-10 18:39:12
Çin  Fiber Optic Patch Cord PDLC Duplex Fabrika

 Fiber Optic Patch Cord PDLC Duplex

Base Station Fiber Optic Patch Cord PDLC Duplex 7.0mm BBU / RRU Waterproof Sell point: Type: PDLC fiber patch cord Mode: Single mode and Multimode Cable Fan-out: 0.5M, 1M Cable type: outdoor waterproof cable ... Read More
2018-05-10 18:39:10
Page 1 of 8|< 1 2 3 4 5 6 7 8 >|