Ana sayfa ÜrünlerSaha Yerleşik Bağlayıcı

ESC250D SC APC Alan Hızlı Montaj Mekanik Konnektör FTTH Drop Kablo 2*3mm Yeşil

Sertifika
Çin YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Çin YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Müşteri yorumları
Fiber ayırıcı kutusu shttps: //www.maoyt.com/index.php? R = ürün / listo güzel.

—— Antonio

thanks for your fast delivery every time,and sound quality, and every time u offer special support for us. like u company so much

—— Chris Chataika

dear sophie very time ur voice is so sweet and always provide us full solution and fast reply for us, and help us got more and more business, thanks

—— Carla Lo.

Kalitenizden çok memnunum ve her zaman siparişimi zamanında tamamlıyorsunuz, gelecekte sizinle daha fazla iş yapmayı umuyoruz.

—— Benjamin Fernando

Ben sohbet şimdi

ESC250D SC APC Alan Hızlı Montaj Mekanik Konnektör FTTH Drop Kablo 2*3mm Yeşil

ESC250D SC APC Alan Hızlı Montaj Mekanik Konnektör FTTH Drop Kablo 2*3mm Yeşil
büyük.img.alt
ESC250D SC APC Alan Hızlı Montaj Mekanik Konnektör FTTH Drop Kablo 2*3mm Yeşil ESC250D SC APC Alan Hızlı Montaj Mekanik Konnektör FTTH Drop Kablo 2*3mm Yeşil ESC250D SC APC Alan Hızlı Montaj Mekanik Konnektör FTTH Drop Kablo 2*3mm Yeşil ESC250D SC APC Alan Hızlı Montaj Mekanik Konnektör FTTH Drop Kablo 2*3mm Yeşil ESC250D SC APC Alan Hızlı Montaj Mekanik Konnektör FTTH Drop Kablo 2*3mm Yeşil ESC250D SC APC Alan Hızlı Montaj Mekanik Konnektör FTTH Drop Kablo 2*3mm Yeşil

Büyük resim :  ESC250D SC APC Alan Hızlı Montaj Mekanik Konnektör FTTH Drop Kablo 2*3mm Yeşil

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: YINGDA
Sertifika: ISO
Model numarası: ESC250D APC
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1000pcs
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: 1 adet/torba, bir karton kutuda 1000 adet
Teslim süresi: 7 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union
Yetenek temini: Aylık 1000000pcs

ESC250D SC APC Alan Hızlı Montaj Mekanik Konnektör FTTH Drop Kablo 2*3mm Yeşil

Açıklama
Malzeme: ABS renk: Yeşil
Elyaf Türü: tek modlu G657A1 yüksük: APC 8 derece
Ekleme kaybı: <0.5dB, ortalama 0.3dB paket: 1 adet/torba, 100 adet/büyük çanta, 1000 adet/karton kutu
Fiber sayısı: 1core Kablo tipi: 2*3mm veya 2*1.6mm saplamalı kablo
Fiber Uzunluğu: 55mm yüksük modu: UPC APC

ESC250D SC APC Alan Hızlı Montaj Mekanik Konnektör FTTH Drop Kablo 2*3mm Yeşil

 

 

Hızlı Konektör (Saha Montaj Konektörü veya Sahada sonlandırılmış fiber konektör, hızlı montaj Fiber konektör, mekanik konektör), epoksi ve cila gerektirmeyen devrim niteliğinde bir saha kurulumu optik fiber konektörüdür.

 

Patentli mekanik bağlantı gövdesinin benzersiz tasarımı, fabrikada monte edilmiş bir fiber saplama ve önceden cilalanmış bir seramik halka içerir.Bu yerinde montajlı optik konektörü kullanarak, fiber sonlandırma için gereken süreyi azaltmanın yanı sıra optik kablo tasarımının esnekliğini geliştirmek mümkündür.Fast konnektör serisi, LAN & CCTV uygulamaları ve FTTH için binaların ve zeminlerin içindeki optik kablolama için halihazırda popüler bir çözümdür.

 

ESC250D SC APC Alan Hızlı Montaj Mekanik Konnektör FTTH Drop Kablo 2*3mm Yeşil 0

Özellikleri

  • Bağlantı yapısı tasarımı ve ekipmanı, konektör bağlantısı, değişmeden kalması için ayrılmış mikro bükülme;
  • Çift V oluk yapı tasarımı, fiber bağlantının yüksek stabilitesi ve güvenilirliği;
  • Çekirdek yapısı: normalde kapalı esnek kilitleme yapısını, mükemmel optik performansı benimseyin;
  • 2,0 mm × 3,0 mm ve 2,0 mm × 1,6 mm saplamalı kabloya uygulanır;
  • Çalıştırması kolay, montajı hızlı, başarı oranı yüksek, uzun süreli kullanım, kolay bakım.
  • FTTH ağında yaygın olarak kullanılır

ESC250D SC APC Alan Hızlı Montaj Mekanik Konnektör FTTH Drop Kablo 2*3mm Yeşil 1ESC250D SC APC Alan Hızlı Montaj Mekanik Konnektör FTTH Drop Kablo 2*3mm Yeşil 2

Şartname

Kalem Birim UPC APC
modeli   ESC250D/UPC ESC250D/APC
Ekleme kaybı dB ≤0,25 ≤0.3
Geri dönüş kaybı dB ≥50 ≥55
Gerilme direnci N/2dk >30
çalışma sıcaklığı 0C -40~+85
tekrarlanabilirlik dB ≤0.2
Tekrarlanan montaj zamanlar ≥10
eş-demat zamanlar ≥500
Kablo türü mm 2.0×3.0 ve 2.0×1.6 saplamalı kablo
Ürün boyutu mm

52*9*8.1

 

ESC250D SC APC Alan Hızlı Montaj Mekanik Konnektör FTTH Drop Kablo 2*3mm Yeşil 3


 

ESC250D SC APC Alan Hızlı Montaj Mekanik Konnektör FTTH Drop Kablo 2*3mm Yeşil 4ESC250D SC APC Alan Hızlı Montaj Mekanik Konnektör FTTH Drop Kablo 2*3mm Yeşil 5ESC250D SC APC Alan Hızlı Montaj Mekanik Konnektör FTTH Drop Kablo 2*3mm Yeşil 6

 

Son olarak, yurtiçinde ve yurtdışında oldukça popüler olan birçok hızlı mekanik konektör sunabiliriz, ilgilenen varsa, lütfen bize sales@yingdapc.com adresinden mail gönderin.

 

ESC250D SC APC Alan Hızlı Montaj Mekanik Konnektör FTTH Drop Kablo 2*3mm Yeşil 7

 

 

İletişim bilgileri
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: Ms. sophie

Tel: +8618688982406

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)