SHENZHEN YINGDA FOTOĞRAF CO.

          Fiber Optik Dünyayı Bağlar

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerSaha Yerleşik Bağlayıcı

Gömülü Alan Monte Edilebilir Bağlayıcı FTTH SC APC Hızlı Bağlantı 0.3dB Ekleme Kaybı

iyi kalite Fiber Optik Bölücü Kutusu satış için
iyi kalite Fiber Optik Bölücü Kutusu satış için
Fiber ayırıcı kutusu çok güzel. Güzel kalite, güzel paket, güzel hizmet .... Bir sonraki işbirliği için sabırsızlanıyoruz :)

—— Antonio

thanks for your fast delivery every time,and sound quality, and every time u offer special support for us. like u company so much

—— Chris Chataika

dear sophie very time ur voice is so sweet and always provide us full solution and fast reply for us, and help us got more and more business, thanks

—— Carla Lo.

Kalitenizden çok memnunum ve her zaman siparişimi zamanında tamamlıyorsunuz, gelecekte sizinle daha fazla iş yapmayı umuyoruz.

—— Benjamin Fernando

Ben sohbet şimdi

Gömülü Alan Monte Edilebilir Bağlayıcı FTTH SC APC Hızlı Bağlantı 0.3dB Ekleme Kaybı

Çin Gömülü Alan Monte Edilebilir Bağlayıcı FTTH SC APC Hızlı Bağlantı 0.3dB Ekleme Kaybı Tedarikçi
Gömülü Alan Monte Edilebilir Bağlayıcı FTTH SC APC Hızlı Bağlantı 0.3dB Ekleme Kaybı Tedarikçi Gömülü Alan Monte Edilebilir Bağlayıcı FTTH SC APC Hızlı Bağlantı 0.3dB Ekleme Kaybı Tedarikçi Gömülü Alan Monte Edilebilir Bağlayıcı FTTH SC APC Hızlı Bağlantı 0.3dB Ekleme Kaybı Tedarikçi Gömülü Alan Monte Edilebilir Bağlayıcı FTTH SC APC Hızlı Bağlantı 0.3dB Ekleme Kaybı Tedarikçi Gömülü Alan Monte Edilebilir Bağlayıcı FTTH SC APC Hızlı Bağlantı 0.3dB Ekleme Kaybı Tedarikçi

Büyük resim :  Gömülü Alan Monte Edilebilir Bağlayıcı FTTH SC APC Hızlı Bağlantı 0.3dB Ekleme Kaybı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: YINGDA
Sertifika: ISO
Model numarası: YDFIC-SC / UPC-1801,

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 100'lü
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 5 adet / blister kutusu, 1000 adet / karton kutu
Teslim süresi: Ödeme alındıktan sonra 3-5 iş günü
Ödeme koşulları: T/T veya Western Union
Yetenek temini: 10, 000pcs günlük
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Fiber türü: SMF-28e corning lifi Kablo tipi: kablo veya iç kablo
bağlayıcı: SC / UPC, SC / PC kablo modu: tek modlu OS1
Bağlayıcı evi: mavi Ekleme kaybı: <0.3dB
Araçlar: pamuk, alkol, fiber cleaver Uygulama: FTTH
Kullanım kılavuzu: İngilizce Örnek: Tamam

FTTH Hızlı Kurulum Gömülü Fiber Optik Mekanik Konektör SC APC

Sahada monte edilebilir konnektör veya hızlı montaj konektörü olarak da adlandırılan hızlı konektör,

saha projesine saha kablolama operasyonu ve fiber. Hızlı ihtiyaç duyulan inşaat alanında yaygın olarak kullanılır

ve kararlı bağlantı. Saha montajında ​​hızlı bağlantı konektörü sertleştirme ve taşlamaya gerek duymaz;

mühendislere kurulum, bakım ve onarım için daha verimli yardım sağlar.

Önceden gömülü optik fiber ve hızlı bağlayıcı için çekirdek uç yüzü,

seramik yüksük uç yüzünün mükemmel kalitesi, etkin şekilde kullanıcı ekipmanı arayüzünün zarar görmesini önler ve

bağlantı kaybını azaltır.

Şartname

tip Parametreler
Ekleme kaybı D 0.3dB (1310nm ve 1550nm)
Geri dönüş kaybı ≤ -40dB
Çıplak fiber gücü > 5N
Kaplı kuvveti > 10N
gerginlik > 50N
Mekanik dayanıklılık (500 kez) IL ≤ 0.2dB ve RL ≤ 5dB
Çalışma sıcaklığı

5 ºC - +70 ºC

Ürün Detayları

1. Yapısal aydınlatma

konektör kare kuyruk açıktır ve bırakma kablosu çıplak fiberini yerleştirin, ardından kapatmak için aşağı doğru bastırın.

özel yeni tasarım ve hızlı inşaat, APC UPC'den ayırmak için sera ve kapaktır.

küçük boyut, uzunluk: 55mm, tensil> 40N, -40 ~ + 85 derece sıcaklıkta kullanılabilir.

uzunluğu sabitleme kesme şablonu, teslimat ile arka kapak açık aracı sağlayacaktır.

2. bağlayıcı tipleri:

SC / UPC - Mavi Ev ve Beyaz Toz Kapağı SC / APC - Yeşil Ev ve Yeşil Toz Kapağı

3. Paket bilgileri:

10 adet / blister kutu, 1000 adet / karton kutu, karton boyutu: 48 * 34 * 23 cm, brüt sekiz: 6kg / karton kutu.

Özellikler

  1. Tek bir bağlayıcı ve zayıflatıcı olarak kullanılabilir
  2. Gömülü fiber optik ve ön yüz taşlama ön yüzeye sahiptir
  3. Yerinde kurulum, hızlı bağlantı, kolay kullanım
  4. Yapıştırıcı, taşlama veya elektrikli aletlere gerek yok
  5. Yüksek performans ve güvenilirlik, uygun kurulum
  6. GR-326-CORE standardına uygun mekanik ve çevresel performans.

Uygulama

  • Fiber optik kablo dağıtım çerçevesi
  • Optik fiber ağ donanımları
  • Eve fiber
  • Kablolu televizyon ağı

Sipariş Bilgisi

FIC-XX-XXX-XX-XX

FIC = dosyalanmış

yüklenebilir

konektörü

1

2

3

4

5

Bağlayıcı

tip

Polonya

kip

Fiber türü

uygulanabilir

kablo

ev

renk

SC

FC

SC

LC

ST

UPC

APC

SM = Tekli mod

MM = Çoklu mod

09 = 0.9mm

20 = 2.0mm

30 = 3.0mm

23 = 2.0 * 3.1mm

damla kablo

B = Mavi

B = siyah

G = yeşil

İletişim bilgileri
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: Ms. sophie

Tel: +8618688982406

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)