products

FTTH GPON için IP65 Metal Fiber Optik Sonlandırma Kutusu Soğuk Haddelenmiş Çelik

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: YINGDA
Sertifika: ISO
Model numarası: GP (05) D
Min sipariş miktarı: 200PCS
Fiyat: usd45~usd60
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kutu, 4 adet / karton kutu
Teslim süresi: 7-10 gün
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T / T
Yetenek temini: 5000 adet / ay
Şimdi başvurun
Detay Bilgi
Malzeme: Soğuk haddelenmiş çelik Kapasite: 24 çekirdek
Bağdaştırıcı: SC / ST LC / FC tamam tamam Boyut: 350 * 300 * 80 mm

Ürün Açıklaması

FTTH GPON için IP65 Metal Fiber Optik Sonlandırma Kutusu Soğuk Haddelenmiş Çelik

Küçük kapasiteli iletişim sistemi, duvar montajı, makine dairesi ile uyumlu, makul ve kompakt yapı için mevcuttur. Kabin, optik kablo ve fiber pigtail ile bağlantı kablosu ile başka bağlantılar arasında füzyon bağlantısı için optik kablolara sahip iki parçadan oluşmaktadır.

Optik kablolar için füzyon ve depolama cihazı sağlayın.

Şartname

model GP (05) D-SC24
Boyut / mm 350 x 300 x 80
Maks. Kapasite 24cores / 1tray
Maks. adaptör 24 adet SC adaptörü
Malzeme

Gövde: soğuk haddelenmiş çelik sac, elektrostatik püskürtme

Ekleme tepsisi: ABS

Kurulum yöntemi Dış duvar montaj
Paket Bilgileri
Miktar / karton kutu 4 adet
Karton boyutu / mm 405 * 355 * 605
Brüt ağırlık / Karton kutu 19kgs

Özellikler

  • Güvenli ve rahat bir şekilde emin olmak için anahtar ile 2 kapı
  • dağıtım ve fiber depolama ayrı oda, daha iyi koruma
  • adaptör paneli metal levhadır ve klipsli olarak üretilmiştir, adaptör ve pigtail'i takmak için çıkarılabilir
  • adaptör paneli talep üzerine SC FC LC ST adaptörüne değiştirilebilir
  • Optik kablolar için sabitleme, soyma ve topraklama için güvenilir koruma cihazı.
  • Bükme yarıçapı ≥40mm sağlamak için fiber için tüm dizi korumalı tasarım
  • Elyafa beklenmedik zarar vermemek için çeşitli aksesuarlar sağlayın
  • tüm malzeme 1.2mm metal sac, yüksek kalite.
  • tüm metal parçalar, paslanmaz çelik malzeme, uzun ömürlüdür
  • Kauçuk contalı ve tüm kutulu kablo kanalları su geçirmezdir, dış mekan uygulamaları için uygundur
  • Genişleme vidaları ile duvara montaj

İletişim bilgileri
Ms. sophie

Telefon numarası : +8618688982406

Naber : +008618688982406