products

SC / APC FTTH Fiber Optic Termination Box Wall Outlet Optical Terminal Box

Temel bilgi
Place of Origin: CHINA
Marka adı: yingda
Sertifika: ISO,SGS
Model numarası: FTB86E-SCA-Dubleks
Minimum Order Quantity: 100 PCS
Packaging Details: 92 pcs per carton box
Delivery Time: 5-8days
Payment Terms: Western Union, MoneyGram, T/T
Şimdi başvurun
Detay Bilgi
Max kapasite: 4 lifler Dış liman: adaptör bağlantı noktası veya bırakma kablosu
Malzeme: PC + ABS Renk: Beyaz
Uygulanabilir: FTTH kablo, iç kablo, yuvarlak kablo Boyutu: 116 * 86 * 23 mm
Bağdaştırıcı: SC dupleks kulak yok Yapısı: Klips, toz geçirmez tasarım
Fiber Modu: Tekli mod, Multimode

Ürün Açıklaması

SC / APC FTTH Fiber Optik Sonlandırma Kutusu Duvar Prizi Optik Terminal Kutusu

Fiber ağdan ağa duvar prizi, drop kablosu ve optik cihazları fiber portu üzerinden bağlamak için FTTX ağında uygulanan bir iç terminaldir. TB024, 1 çekirdekli, 2 çekirdekli ve 4 çekirdekli kapasiteyi kapsar ve yapıştırma, mekanik bağlantı ve FMC, duvara montaj kurulumunu destekler.

Şartname

Model numarası. FTB86E-SCA-Dubleks
Bırakma kablosu (Düz) Kapalı Düz ​​Bırakma kablosu 2mm × 3mm
Bırakma kablosu (Yuvarlak) Φ5mm ~ Φ7mm
Kapasite (çekirdek) 1,2,4
Boyut (Y × G × D) mm 86 x 115 x 23
Eğrilik Yarıçapı (mm) ≥15
Hava basıncı 70KPa ~ 106kpa
Yükleme metodu Duvara monte
Bağlantı yöntemi Füzyon ekleme
Mekanik Ekleme, FMC
Ağırlık (kg) 0.1
Malzeme ABS + PC
Renk Beyaz
Çalışma sıcaklığı -25 ° ile + 60 ° C
Depolama sıcaklığı. -40 ~ 70 ° C
Nem % 93 (+ 30 ° C)

Ürün Detayları

Genel bakış:

kutu küçük boyutlu, ABS + PC malzeme, beyaz renk, adaptör ön kapağı çevirilmiş ve şeffaf olabilir. Güzel şekil

Her iki taraf da kutuyu sıkılaştırır, her ikisi de aynı anda bastırarak kapağı açabilirsiniz.

2 adet duvara montaj deliği kutunun altındadır.

İç görünüm:

iç ekleme tepsisi elle çıkarılabilir, füzyon 2 çekirdekli tek fiber olabilir. ısıyla büzülen koruma manşonları ve fiber yönlendirme yönetim alanı vardır.

alt kablo giriş ve çıkış ve fiber yönlendirme içindir.

Aksesuar + isteğe bağlı

aksesuar: 2 adet duvara montaj genleşme vidası.

Aynı boyuttaki kutu adaptör bağlantı noktası olabilir: simplex SC veya Duplex SC

İpek baskı:

kapak üzerinde müşteri logosu yazdırabilirsiniz ve model, OEM tamam, örnek tamam.

Paket:

Kutuyu korumak için 1 kabarcık bg ile her çıkış, sonra kutunun içinde aksesuar ile birlikte küçük bir karton kutu içinde.

Gerekirse, iç pacakge ve dış ana kutu üzerinde kendi etiketinizi yapabilirsiniz.

dış karton kutu beş kat oluklu kağıt kutu ile doludur ve daha iyi ve güçlü koruma için plastik şeritler ve plastik film ile bağlanmıştır, bundan böyle şiddetli ekspres taşımacılıktan korkmaz.

Özellikler

  1. Mükemmel ergonomi tasarımı, zarif görünüm ve rahat kullanım.
  2. Beyaz renk, zarif stil ve çevreye iyi uyum.
  3. Yüksek kaliteli ABS + PC, çarpma önleyici, alev geciktirici, darbelere karşı dayanıklılıktan üretilmiştir.
  4. Tüm malzemeler ROHS standardına uygundur.
  5. Her yöndeki fiber kablo girişleri, farklı senaryolar için kablo girişlerini destekler.
  6. Kabuğu açmak zorunda kalmadan fiberleri takın, kolayca erişilebilir fiber işlemi,
  7. Döndürülmüş şeffaf kapakla, kişisel yaralanmaya neden olmamak için dikey olarak aşağıya doğru kaydırın.
  8. Olağanüstü lazer uyarı kimliği.
  9. Net tanıtımlarla, hatalı işlemi etkin bir şekilde önler.
  10. Kolay kullanım, kurulum çalışma süresinden tasarruf sağlar, maliyetleri düşürür.

Standartlara Uygunluk

  • Fiber optik konektör arayüzleri Standart
  • RoHS (Tehlikeli Maddelerin Sınırlandırılması Yönetmeliği.)
  • TIA / EIA 568.C, Optik Fiber Kablo Bileşenleri Standardı
  • ANSI / TIA / EIA-606-A (Telekomünikasyon Altyapısı için İdare Standardı.)
  • UL 94 (Cihazlarda ve Aletlerdeki Parçalarda Plastik Malzemenin Yanıcılık Testleri.)
  • GR-449-CORE (Fiber Dağıtım Çerçeveleri İçin Genel Gereksinimler ve Tasarım Değerlendirmesi.)

Duvara monte kurulum

Duvarın üzerine uygun boyuta göre 2 delik açın, genleşme cıvatasını Φ5,5 * 30 yerleştirin, kutuyu yerleştirin

delikleri eşleştirmek ve sabitlemek için cıvata kullanın.

Sipariş Bilgisi

Model numarası. FTB86E OHA
Elyaf Kapasitesi 01 = 1 Fiber, 02 = 2 Lif, 04 = 4 Lif
yapılandırma E = sadece Sonlandırma kutusu, L = Adaptörlü, F = Adaptörlü ve Pigtailli
Adaptör modu SM = Tekli Mod, MM = Çok Modlu, OM3 = Çok Modlu 10G
Elyaf Türü OM1 = 62,5 / 125 OM1, OM2 = 50/125 OM2, OM3 = 50/125 OM3,
OM4 = 50/125 OM4, G652D = 9/125 G652D, G657A = 9/125 G657A
Elyaf Uzunluğu 05 = 0.5M, 10 = İM
Konektörler SC / UPC, SC / APC LC / APC LC / UPC
Adaptör modu Simpleks, dubleks

YINGDA Elyaf ev ağına her türlü FTTH terminal kutusu, soket paneli, duvar prizi üretmek,

kapasite 1 fiber, 2 fiber, 4 fiber mevcut. Soruşturma varsa, pls soruşturma veya soru göndermeyi unutmayın. Teşekkürler.

İletişim bilgileri
Ms. sophie

Telefon numarası : +8618688982406

Naber : 8618688982406