• Antonio
    Fiber ayırıcı kutusu shttps: //www.maoyt.com/index.php? R = ürün / listo güzel.
  • Chris Chataika
    thanks for your fast delivery every time,and sound quality, and every time u offer special support for us. like u company so much
  • Carla Lo.
    dear sophie very time ur voice is so sweet and always provide us full solution and fast reply for us, and help us got more and more business, thanks
İlgili kişi : sophie
Telefon numarası : +86 18688982406

1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors

Place of Origin CHINA
Marka adı yingda
Sertifika ISO,SGS
Model Number FTB86E
Minimum Order Quantity 100 PCS
Fiyat USD0.6
Packaging Details 92 pcs per carton box
Delivery Time 5-8days
Payment Terms Western Union, MoneyGram, T/T
Ürün ayrıntıları
maksimum kapasite 4 çekirdek Dış liman adaptör bağlantı noktası veya damla kablosu
Malzeme PC + ABS renk Beyaz
uygulanabilir 2 * 3 mm damla kablo, iç mekan yuvarlak kablo boyut 116 * 86 * 23 mm
adaptör SC / APC tek yönlü bağlayıcı yapı klips, şeffaf toz geçirmez tasarım
Fiber Modu tek modlu, çok modlu
Vurgulamak

Fiber optik Terminal kutusu

,

Fiber optik bağlantı kutusu

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

1 Port Müşteri Duvar Çıkışı Fiber Terminal Kutusu Ön Panel SC / APC Konnektörleri

 

 

Dahili müşteri priz kutusu, evin içinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.Operatörün aşağıdakileri yapma seçeneği vardır:

kutu yüksüz veya adaptörlerle donatılmışsa, kutu entegre panjurlarla tasarlanmıştır.

güvenlik standartlarına uygun.

1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors 01 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors 1

Özellikleri

  1. ABS malzeme, yüksek mukavemetli plastik
  2. Çoklu kablo giriş noktaları
  3. Entegre ısıyla daralan ek yeri tutucusu
  4. Menteşeli ek Tepsi
  5. 4 adede kadar tek fiber 1 x SC Duplex veya 1 x LC Quad tutar
  6. Entegre fiber yönetim sistemi
  7. Entegre deklanşör, lazer maruziyetine ve toza karşı koruma sağlar
  8. İç mekan kablosu için uygundur
  9. Genişletme vidaları ile duvara monte
  10. Özel tasarım, kompakt boyut
  11. Pigtailler, adaptör ön montajı kabul edilebilir

Teknik Özellikler

 

Modeli FTB86E
Maksimum Tek Lif Sayısı 4 elyaf LC
Maksimum ısı ekleme sayısı 4 adet tek füzyon
Kablo giriş noktalarının sayısı 4 port
Yükseklik 86 mm
Genişlik 116 mm
Derinlik 23 mm
Renk Beyaz
Malzeme ABS
Alev geciktirici Evet ya da değil, müşteri talebi üzerine
Uygun olarak tasarlanmıştır TIA / EIA 568.C, ISO / IEC 11801, EN 50173, IEC 60304, IEC 61754, EN 297-1
 

 

Uygulamalar

  • FTTH (ev sistemine fiber)
  • CATV, LAN, WAN ağı

Sipariş Bilgisi

 

Model numarası. FTB86E
Fiber Kapasitesi 01 = 1 Lif, 02 = 2 Lif, 04 = 4 Lif
konfigürasyon E = sadece Sonlandırma kutusu, L = Adaptörlü, F = Adaptörlü ve Pigtail ile
Adaptör Modu SM = Singlemode, MM = Multimode, OM3 = Multimode 10G
Elyaf Tipi OM1 = 62,5 / 125 OM1, OM2 = 50/125 OM2, OM3 = 50/125 OM3,
OM4 = 50/125 OM4, G652D = 9/125 G652D, G657A = 9/125 G657A
Elyaf Uzunluğu 05 = 0,5 milyon, 10 = 1 milyon
Konektörler SC / UPC, SC / APC, LC / APC, LC / UPC
Adaptör modu Tek yönlü, çift yönlü

 

Daha fazla fotoğraf

 

1. Tepsiye genel bakışla ön taraf

1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors 2

2. Tepsiye genel bakışla arka taraf

1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors 3

3. Tepsi manzaralı bir taraf1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors 4

3. Arkadan görünüm

1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors 5

Duvara FTTH Ağı yerinde kurulum, teslimat sırasında duvara montaj genişletme vidaları dahildir.Pls endişelenme.

 

1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors 6