Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablosu

Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu LC/APC/-LC/APC, Göz İpi ile Mavi LSZH G657A1

Sertifika
Çin YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Çin YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Müşteri yorumları
Fiber ayırıcı kutusu shttps: //www.maoyt.com/index.php? R = ürün / listo güzel.

—— Antonio

thanks for your fast delivery every time,and sound quality, and every time u offer special support for us. like u company so much

—— Chris Chataika

dear sophie very time ur voice is so sweet and always provide us full solution and fast reply for us, and help us got more and more business, thanks

—— Carla Lo.

Kalitenizden çok memnunum ve her zaman siparişimi zamanında tamamlıyorsunuz, gelecekte sizinle daha fazla iş yapmayı umuyoruz.

—— Benjamin Fernando

Ben sohbet şimdi

Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu LC/APC/-LC/APC, Göz İpi ile Mavi LSZH G657A1

Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu LC/APC/-LC/APC, Göz İpi ile Mavi LSZH G657A1
büyük.img.alt
Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu LC/APC/-LC/APC, Göz İpi ile Mavi LSZH G657A1 Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu LC/APC/-LC/APC, Göz İpi ile Mavi LSZH G657A1 Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu LC/APC/-LC/APC, Göz İpi ile Mavi LSZH G657A1 Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu LC/APC/-LC/APC, Göz İpi ile Mavi LSZH G657A1 Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu LC/APC/-LC/APC, Göz İpi ile Mavi LSZH G657A1 Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu LC/APC/-LC/APC, Göz İpi ile Mavi LSZH G657A1

Büyük resim :  Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu LC/APC/-LC/APC, Göz İpi ile Mavi LSZH G657A1

Ürün ayrıntıları:
Place of Origin: SHENZHEN,CHINA
Marka adı: YINGDA
Sertifika: ISO SGS ROHS
Model numarası: YDPC-LALA-3003-SSX-A1
Ödeme & teslimat koşulları:
Minimum Order Quantity: 500 pcs
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: 1 adet/torba, 100 adet/karton kutu
Teslim süresi: Ödeme sonra 7-10 gün
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, L / C
Yetenek temini: Ayda 200.000 adet

Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu LC/APC/-LC/APC, Göz İpi ile Mavi LSZH G657A1

Açıklama
Bağlayıcı: LC / APC Fiber sayısı: 1 Çekirdek
Ekleme kaybı: <0.3db kablo uzunluğu: 3meter
Kablo Çapı: 3.0mm Elyaf Türü: tek modlu SM 9/125um G657A1
paket: Naylon poşet Kablo rengi: Mavi
Kablo Malzemesi: LSZH Alev geciktirici: UL V0 alevsiz
Vurgulamak:

fiber optic patch cable

,

multimode patch cord

Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu LC/APC/-LC/APC, Göz İpi ile Mavi LSZH G657A1

 

 

Zırhlı fiber optik köprüler, yerden tasarruf etmek, inşaat maliyetini azaltmak ve ağ bakım kolaylığını büyük ölçüde artırmak için koruma kılıfı olmadan doğrudan makine dairesine ve çeşitli zorlu ortamlara yerleştirilebilir.

 

Geleneksel iç mekan patch kablosunun kırılması ve optik fibere zarar vermesi kolaydır.Ancak zırhlı yama kablosu, optik fiberi korumak için küçük bir esnek paslanmaz çelik manşon kullanır ve ardından manşon, nem tahliyesi ve yangın önleme işlevlerini elde etmek için alev geciktirici PVC ile kaplanır.Aynı zamanda, kasa ve bağlantının sıkıca bağlanmasını sağlamak için özel bir üretim süreci ve benzersiz bir yapı geliştirdik.Bu benzersiz tasarım, zırhlı fiber optik jumper'ın yapım kablolamasını basit ve kullanışlı hale getirir, yapım sürecindeki kaybı azaltır, fiber optik jumper'ın hizmet ömrünü uzatır ve tüm sistemin güvenliğini ve stabilitesini iyileştirir.

 

 

Şartname

öğe Tek mod çok modlu
UPC APC
bağlayıcı FC/SC/ST/LC FC/SC/ST/LC
Ekleme kaybı ≤0.2dB ≤0.3dB ≤0.3dB
Geri dönüş kaybı ≥50dB ≥60dB ≥35dB
tekrarlanabilirlik ≤0.1dB
Çalışma sıcaklığı -40+85
Mekanik dayanıklılık ≤0.2dB(500 kez)
Gerilme direnci >90N
basınç dayanımı >1500N/100mm
Brüt ağırlık 25 KG/KM
 

Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu LC/APC/-LC/APC, Göz İpi ile Mavi LSZH G657A1 0

 

 

Özellikleri

  • Korumak için küçük çaplı, paslanmaz çelik kılıflı boru
  • Yanlış geri dönüşe veya hasara, yüksek çekme mukavemetine, yüksek sıkıştırmaya karşı koyabilir
  • güç ve kemirgen
  • Yapının optik fibere verdiği zarar hakkında endişelenmeden
  • ve gelecekte zarar
  • İnşaat daha uygun, iyi güvenlik ve gelecekteki bakım maliyetlerini düşürür

Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu LC/APC/-LC/APC, Göz İpi ile Mavi LSZH G657A1 1

 

 

Ürün Detayları

 

Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu LC/APC/-LC/APC, Göz İpi ile Mavi LSZH G657A1 2Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu LC/APC/-LC/APC, Göz İpi ile Mavi LSZH G657A1 3

Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu LC/APC/-LC/APC, Göz İpi ile Mavi LSZH G657A1 4

 

Uygulama

  1. iletişim odası
  2. FTTH
  3. LAN
  4. Test ekipmanı
  5. Savunma hazırlığı
  6. Ölçüm aletleri
  7. Fiber optik sensörler
  8. Fiber optik iletişim sistemleri
  9. Anten televizyon sistemi
  10. Aktif optik cihazlar ve ekipmanlar

Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu LC/APC/-LC/APC, Göz İpi ile Mavi LSZH G657A1 5

 

Yingda, farklı tipte konektörlere sahip her türlü zırhlı patch cord kablosunu üretmektedir, OEM'e hoş geldiniz.

Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu LC/APC/-LC/APC, Göz İpi ile Mavi LSZH G657A1 6

 

 

 

İletişim bilgileri
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: Ms. sophie

Tel: +8618688982406

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)