products

SC -SC Çok Modlu Fiber Optik Yama Kablosu Bej Klip ile 50 (125) um Dubleks 2.0mm

Temel bilgi
Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: YINGDA
Sertifika: ISO SGS ROHS
Model numarası: FPC-SS-SMSX-01-02
Min sipariş miktarı: 500 adet
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kutu, 280 adet / karton kutu
Teslim süresi: 7days sonra ödeme
Ödeme koşulları: Western Union, T/T
Yetenek temini: Ayda 60.000 adet
Şimdi başvurun
Detay Bilgi
bağlayıcı: SC / PC SC / UPC SC / APC Fiber sayımı: tek yönlü dubleks
Ekleme kaybı: <0.2dB Kablo uzunluğu: Müşteri istek üzerine
Kablo çapı: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.4mm Fiber türü: SM OM1 OM2 OM3 OM4
Paket: 1 adet / plastik torba Kablo Rengi: sarı, turuncu, bej, mavi, mor, aqua
Dönüş kaybı: &gt; 55dBU PC, UPC&gt; 35dB, APC&gt; 60dB

Ürün Açıklaması

Fiber Optik Yama Kablosu SC -SC Multimode 50 (125) um Bej Klipsli Dubleks 2.0mm

Satış noktası:

  1. Ekleme kaybı <0.3dB
  2. Dönüş kaybı ≥ 35dB
  3. Dayanıklılık: 500 çiftleşme
  4. Çalışma sıcaklığı: -40 ° C ~ + 75 ° C
  5. Paket: 1 adet / plastik torba
  6. OEM etiket / marka
  7. Kurşun zamanı: yaklaşık 3-5days
  8. % 100 test

Dubleks Jumper / Yama Kablosu Yapısı:

Fiber optik bağlantı kablosu da jumper olarak adlandırılır, ekipman ve fiber optik kablolama kabloları arasındaki bağlantı kablosudur. Genellikle optik alıcı-vericilerde ve terminal kutularında kullanılan koruyucu bir katman ceketi vardır.

Fiber optik bağlantı kablosu = konektörler + kablo + konektörü;

Fiber optik pigtail = konnektör + kablo.

Optik fiber jumper (Fiber Optik Bağlantı Kablosu / Kablo) ve koaksiyel kabloya benzer, ancak net koruyucu tabakası yoktur. Merkez, ışık geçiren cam göbeğidir (yüksük). Çok modlu fiberlerde, çekirdeğin çapı, insan saçı kalınlığına yaklaşık olarak eşit olan 50 um 65 um'dir. Tek modlu fiber çekirdek çapı 8u m ~ 10u iken. Çekirdek, çekirdek içinde optik fiber tutma yapmak için, kırılma indeksi çekirdekten daha düşük olan bir cam kaplama tabakası ile çevrilidir. Dış tarafı, kaplamayı korumak için ince bir plastik ceket tabakasıdır.

Çok modlu fiber (Çok modlu Fiber): fiber patch kablo turuncu, konektör ve yuva bejdir; kısa mesafe iletim.

50 / 1265um veya 62.5 / 235um Yama kablosu bej konnektör; OM3 10Gigabit Aqua Fiber Jumper bej konektörü

OM4 Fiber Optik Çift Yönlü Patchcord Mor kablo; OM4 Fiber Optik Çift Yönlü Patch kablosu mor konektörü

Dubleks yama klipsiz yol açar Klipsli dupleks yama uçları klipsli

Özellikler

  • Düşük ekleme kaybı
  • Tekrar yeteneği
  • Yüksek dönüş kaybı
  • Karşılıklı Ekleme performansı
  • Iyi sıcaklık kararlılığı
  • Güçlü çekme özelliği
  • Ucuz çok modlu fiber fiyat, kısa mesafe iletim
  • Geniş iletim bant genişliği

Uygulama

  1. Fiber iletişim sistemi
  2. Fiber erişim ağı
  3. Veri aktarımı
  4. CATV
  5. LAN
  6. Test ekipmanı
  7. Optik fiber sensörü

Şartname

madde

Tek mod (nomomodo)

Çoklu (Multimodo)

dalga boyu

1310 ve 1550 nm

850 ve 1300nm

Fiber tipi

9 / 125um

62.5 / 125um, 50 / 125um, 50 / 125um

OM3,50 / 125um OM4

Bağlayıcı tipi

SC ST FC LC MU MTRJ E2000 DIN D4 ESCON

Ekleme kaybı ortalamada

≤0.3dB

≤0.3dB

Maks. ekleme kaybı

≤0.5dB

≤0.5dB

Geri dönüş kaybı

UPC≥55dB; APC≥65dB

≥20dB

Çalışma sıcaklığı

-40 ~ 75 ℃

Depolama sıcaklığı

-40 ~ 85 ℃

İletişim bilgileri
Ms. sophie

Telefon numarası : +8618688982406

Naber : +008618688982406