products

24 fiber SC FC ST LC MPO / MTP kaset modülleri için yama Panel dağıtım

Temel bilgi
Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: YINGDA
Sertifika: ISO SGS ROHS
Model numarası: MTPP-4U
Min sipariş miktarı: 100'lü
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kutu, 5 adet / karton kutu
Teslim süresi: 7days sonra ödeme
Ödeme koşulları: Western Union, T/T
Yetenek temini: 10.000 Adet / ay
Şimdi başvurun
Detay Bilgi
bağlayıcı: MPO / MTP - LC SC FC ST Maksimum kapasite: 12 Elyaf SC, 24 Elyaf LC
Uygulama: Veri merkezi, yüksek yoğunluklu Kablo uzunluğu: 1 metre / 1.5meter
Kablo çapı: 0.9mm Fiber türü: SM OM1 OM2 OM3 OM4

Ürün Açıklaması

12 Elyaflar 24 Elyaflar SC FC ST LC MPO / MTP Kaset Modülleri İçin

Düzeltme Tablosu Dağıtımı

MPO Kaset Modülleri, MPO ve LC veya SC ayrık konektörler arasında güvenli geçiş sağlar.

MPO omurgalarını LC veya SC yama ile birbirine bağlamak için kullanılırlar.

Modüler sistem, yüksek yoğunluklu veri merkezi altyapısının yanı sıra

Hareketler, ekler ve değişiklikler sırasında iyileştirilmiş sorun giderme ve yeniden yapılandırma. Monte edilebilir

1U veya 4U 19 "çok yuvalı şaside.

MPO Kasetleri optik performans sağlamak için fabrikada kontrol edilen ve test edilmiş MPO-LC fan çıkışları içerir

Ve güvenilirlik. Düşük ekleme özelliği ile MPO Elite ve LC veya SC Premium sürümleri sunulmaktadır.

Talep eden güç bütçesi yüksek hızlı ağlar için kayıp.

Özellikler

  1. MTP / MPO standart uyumlu multifire konektör
  2. Yüksek yoğunluklu ve küçük tasarım, Kolay ve hızlı kurulum
  3. 12 ve 24 fiber versiyonları - 12 LC (Duplex) / SC (Simplex) optik parçalar
  4. Mevcut Multimode (62.5 / 125, Standard 50/125 ve OM3, OM4) ve Tek modlu (OS1 / 2) fiber.
  5. Garantili olarak anlık saha bağlantıları için fabrika sonlandırma ve test edilmiş kablo ve aparat
  6. Kalite ve performans.
  7. Yüksek mukavemetli metal kabuk, iç lifleri etkili bir şekilde korur
  8. Taşınmalar, ekleme ve değişiklikler için kolay yeniden yapılandırmayı destekler
  9. Yüksek performanslı zirkonya kılıf adaptörleri

Uygulama

  • Veri Merkezi Altyapısı
  • Depolama Alanı Ağı-Fiber Kanal
  • Yükselen 40 ve 100 Gps Protokolleri
  • Paralel optikler

Teknik özellik

Parametreler

Standart Fiber Kablo Yapıları

Elyaf Türü

SM (G.652 / G.657A)

AA (OM1 / OM2 / OM3 / OM4)

Ceket Malzemeleri

LSZH / sertifikası mevcuttur / PVC

Bağlayıcı Türü

SC / LC / ST / LC / MU / MTRJ / MPO / E2000

Perçin Malzemeleri

Seramik

Dalga Boylarını Test Etme

1310 ± 30/1550 ± 30 nm

850 ± 30/1300 ± 30 nm

Ekleme Kaybı (dB)
TIA / EIA-455-107

≤ 0.3dB
(PC / UPC / APC)

≤ 0.3dB
(PC / UPC)

Geri Dönüş Kaybı (dB)
TIA / EIA-455-107

≥45dB (PC / UPC)
55dB (APC)

≥35dB (PC / UPC)

exchangeability

≤ 0,2dB

Kablo Yapıları

Pigtail / Simpleks / Dubleks / Fan-çıkış Patchcord

Çalışma Sıcaklığı (° C)

-10 ~ + 70

Depolama Sıcaklığı (° C)

-40 ~ +85

paket

1unit / çanta

* Belirtilen tüm değerler konnektörlerle birlikte verilmiştir.

İletişim bilgileri
Ms. sophie

Telefon numarası : +8618688982406

Naber : +008618688982406