SHENZHEN YINGDA FOTOĞRAF CO.

          Fiber Optik Dünyayı Bağlar

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerMTP MPO KablosuSC Hydra 12 Telli Fiber Kablo Montajı / MTP MPO Yama Kablosu FTTX için
iyi kalite Fiber Optik Bölücü Kutusu satış için
iyi kalite Fiber Optik Bölücü Kutusu satış için
Fiber ayırıcı kutusu çok güzel. Güzel kalite, güzel paket, güzel hizmet .... Bir sonraki işbirliği için sabırsızlanıyoruz :)

—— Antonio

thanks for your fast delivery every time,and sound quality, and every time u offer special support for us. like u company so much

—— Chris Chataika

dear sophie very time ur voice is so sweet and always provide us full solution and fast reply for us, and help us got more and more business, thanks

—— Carla Lo.

Kalitenizden çok memnunum ve her zaman siparişimi zamanında tamamlıyorsunuz, gelecekte sizinle daha fazla iş yapmayı umuyoruz.

—— Benjamin Fernando

Ben sohbet şimdi

SC Hydra 12 Telli Fiber Kablo Montajı / MTP MPO Yama Kablosu FTTX için

Çin SC Hydra 12 Telli Fiber Kablo Montajı / MTP MPO Yama Kablosu FTTX için Tedarikçi
SC Hydra 12 Telli Fiber Kablo Montajı / MTP MPO Yama Kablosu FTTX için Tedarikçi SC Hydra 12 Telli Fiber Kablo Montajı / MTP MPO Yama Kablosu FTTX için Tedarikçi SC Hydra 12 Telli Fiber Kablo Montajı / MTP MPO Yama Kablosu FTTX için Tedarikçi

Büyük resim :  SC Hydra 12 Telli Fiber Kablo Montajı / MTP MPO Yama Kablosu FTTX için

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: YINGDA
Sertifika: ISO SGS ROHS
Model numarası: MPOm-12SC

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 100'lü
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: 1 ad. / Kutu, 200 ad / karton kutu
Teslim süresi: 7days sonra ödeme
Ödeme koşulları: Western Union, T/T
Yetenek temini: 10.000 Adet / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
bağlayıcı: MPO erkek Fiber türü: OM2
Fiber sayımı: 12 çekirdek Yükleme yeri: Kaset veya panel
Uygulama: Veri merkezi, yüksek yoğunluklu Kablo uzunluğu: 1 metre
Kablo çapı: 0.9mm


12 Strand MPO SC Hydra Cable Assembly, 12 FTTX için MTP Yama Kablosu
 
MTP MPO kablo grubu, daha yüksek hız Ethernet ve Fiber Kanal uygulamalarını destekler
(OM3, OM4 ve OS1 / OS2 fiberler) ve eski çok modlu fiber (OM1 veya OM2).
Bu öğe, tekli fiber konektörlere 0.9 mm kablo ile monte edilen MPO Erkek (kılavuz pinli) 'dir.
Seçimler için kullanılabilen her tür tek fiber konektör arabirimi (SC, LC, E2000, MTRJ, vb.)

Özellikler

  1. IL & RL'de Yüksek Performans
  2. 8,12 fiber mevcuttur
  3. Hassas boyut
  4. Kendi bünyesinde test edilen% 100


Uygulama

  • MPO fiber kaset modülüne takma


Optik özellikler

madde

birim

Parametreler

Bağlayıcı

-

SM standardı
yüksük

SM elit düşük
Kayıp parmak

MM standardı
yüksük

MM elit düşük
Kayıp parmak

IL

Tipik

(DB)

0.35

0.20

0.35

0.20

maximun

(DB)

0.75

0.35

0,60

0.35

RL

(DB)

APC için ≥60 (8 Açılı Cila)

PC için ≥20

(DB)

PC için ≥50

-

Kadın erkek

(DB)

Erkek: Pinsli, Dişi: Pinsiz

Gerilme direnci

(DB)

≤0.3 (Maks. 66N)

Titreşim

(DB)

≤ 0.3 (10 ~ 55 Hz)

Sıcaklık döngüsü

(DB)

≤0.3 (-40 ~ 75 ℃, 21 döngü)


Uç yüz parametreleri

madde

birim

Parametreler

SM

AA

X eğrilik yarıçapı

(Mm)

Min 2000

Y eğrilik yarıçapı

(Mm)

Min 5

Lif yüksekliği

(Nm)

1000 ~ 3500

Genel optik yükseklik farkı

(Nm)

MAX: 500

Bitişik fiber yükseklik farkı

(Nm)

MAX: 300

X ekseni açısı

(°)

-0.2-0.2

Y ekseni açısı

(°)

PC: -0.2-0.2 APC: 7.8-0.28

-0.2-0.2

Fiber optik depresyon

(Nm)

N / A

-100 ~ 200



8-Fiber MPO / Erkek Konnektör montajı, 8PCS SC konektör yapısı ile

Sipariş Bilgisi

madde

birim

Parametreler

① Bağlantı tipi 1 #

-

MPO-dişi *, MPO-erkek

② Uç yüzey 1 #

-

PC, APC

③ Lif sayısı

-

2, 4, 8, 12 ve 24 MT Fiber

④Toplu tip 2 #

-

MPO-dişi *, MPO-erkek, FC, SC, ST, MU, LC, E2000

⑤ Uç Yüz 2 #

-

PC, UPC, APC

⑥ Fiber modu

-

SM (OS1, OS2), MM (OM1, OM2, OM3, OM4)

⑦ Kablo dış çapı

(Mm)

Φ2, Φ3, Φ4

⑧ Boy

(M)

L = 1, 2, 3, 4 ...

⑨ Pigtail Uzunluğu

(M)

L1 = 0.5, 0.6, 1.0

⑩ Kablo tipi

-

RJ: Ceket Şerit Kablosu, RB: Çıplak Şerit Kablosu,
MIC: 250um mini yuvarlak kablo


※ Dişli MPO Konnektörü için, kadın sipariş bilgileriyle yükümlü olabilir

İletişim bilgileri
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: Ms. sophie

Tel: +8618688982406

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)