products

SC Hydra 12 Telli Fiber Kablo Montajı / MTP MPO Yama Kablosu FTTX için

Temel bilgi
Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: YINGDA
Sertifika: ISO SGS ROHS
Model numarası: MPOm-12SC
Min sipariş miktarı: 100'lü
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: 1 ad. / Kutu, 200 ad / karton kutu
Teslim süresi: 7days sonra ödeme
Ödeme koşulları: Western Union, T/T
Yetenek temini: 10.000 Adet / ay
Şimdi başvurun
Detay Bilgi
bağlayıcı: MPO erkek Fiber türü: OM2
Fiber sayımı: 12 çekirdek Yükleme yeri: Kaset veya panel
Uygulama: Veri merkezi, yüksek yoğunluklu Kablo uzunluğu: 1 metre
Kablo çapı: 0.9mm

Ürün Açıklaması


12 Strand MPO SC Hydra Cable Assembly, 12 FTTX için MTP Yama Kablosu
 
MTP MPO kablo grubu, daha yüksek hız Ethernet ve Fiber Kanal uygulamalarını destekler
(OM3, OM4 ve OS1 / OS2 fiberler) ve eski çok modlu fiber (OM1 veya OM2).
Bu öğe, tekli fiber konektörlere 0.9 mm kablo ile monte edilen MPO Erkek (kılavuz pinli) 'dir.
Seçimler için kullanılabilen her tür tek fiber konektör arabirimi (SC, LC, E2000, MTRJ, vb.)

Özellikler

  1. IL & RL'de Yüksek Performans
  2. 8,12 fiber mevcuttur
  3. Hassas boyut
  4. Kendi bünyesinde test edilen% 100


Uygulama

  • MPO fiber kaset modülüne takma


Optik özellikler

madde

birim

Parametreler

Bağlayıcı

-

SM standardı
yüksük

SM elit düşük
Kayıp parmak

MM standardı
yüksük

MM elit düşük
Kayıp parmak

IL

Tipik

(DB)

0.35

0.20

0.35

0.20

maximun

(DB)

0.75

0.35

0,60

0.35

RL

(DB)

APC için ≥60 (8 Açılı Cila)

PC için ≥20

(DB)

PC için ≥50

-

Kadın erkek

(DB)

Erkek: Pinsli, Dişi: Pinsiz

Gerilme direnci

(DB)

≤0.3 (Maks. 66N)

Titreşim

(DB)

≤ 0.3 (10 ~ 55 Hz)

Sıcaklık döngüsü

(DB)

≤0.3 (-40 ~ 75 ℃, 21 döngü)


Uç yüz parametreleri

madde

birim

Parametreler

SM

AA

X eğrilik yarıçapı

(Mm)

Min 2000

Y eğrilik yarıçapı

(Mm)

Min 5

Lif yüksekliği

(Nm)

1000 ~ 3500

Genel optik yükseklik farkı

(Nm)

MAX: 500

Bitişik fiber yükseklik farkı

(Nm)

MAX: 300

X ekseni açısı

(°)

-0.2-0.2

Y ekseni açısı

(°)

PC: -0.2-0.2 APC: 7.8-0.28

-0.2-0.2

Fiber optik depresyon

(Nm)

N / A

-100 ~ 200



8-Fiber MPO / Erkek Konnektör montajı, 8PCS SC konektör yapısı ile

Sipariş Bilgisi

madde

birim

Parametreler

① Bağlantı tipi 1 #

-

MPO-dişi *, MPO-erkek

② Uç yüzey 1 #

-

PC, APC

③ Lif sayısı

-

2, 4, 8, 12 ve 24 MT Fiber

④Toplu tip 2 #

-

MPO-dişi *, MPO-erkek, FC, SC, ST, MU, LC, E2000

⑤ Uç Yüz 2 #

-

PC, UPC, APC

⑥ Fiber modu

-

SM (OS1, OS2), MM (OM1, OM2, OM3, OM4)

⑦ Kablo dış çapı

(Mm)

Φ2, Φ3, Φ4

⑧ Boy

(M)

L = 1, 2, 3, 4 ...

⑨ Pigtail Uzunluğu

(M)

L1 = 0.5, 0.6, 1.0

⑩ Kablo tipi

-

RJ: Ceket Şerit Kablosu, RB: Çıplak Şerit Kablosu,
MIC: 250um mini yuvarlak kablo


※ Dişli MPO Konnektörü için, kadın sipariş bilgileriyle yükümlü olabilir

İletişim bilgileri
Ms. sophie

Telefon numarası : +8618688982406

Naber : 008618688982406