products

Çok Modlu MTP MPO Kablosu OM3 10G Düz OFNR Şerit Kablo Montajı

Temel bilgi
Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: YINGDA
Sertifika: ISO SGS ROHS
Model numarası: MPOf-12LC-OM3-09
Min sipariş miktarı: 100'lü
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kutu, 160 adet / karton kutu
Teslim süresi: 7days sonra ödeme
Ödeme koşulları: Western Union, T/T
Yetenek temini: 10.000 Adet / ay
Şimdi başvurun
Detay Bilgi
bağlayıcı: Kadın milletvekili Fiber türü: 10G OM3 50 / 125um
Kablo tipi: Şerit kablo Fiber sayımı: 12 Lifler LC
Ekleme kaybı: <0.3dB Paket: Vakum paketleme

Ürün Açıklaması

FM Yama Kablosuna Fanout MPO, 12 Elyaf MPO OM3 10G Düz OFNR Şerit Kablo Montajı

MPO Fan-Out Kablo Yapıları yüksek yoğunluk gerektiren uygulamalar için tasarlanmıştır

Performans ve hızlı kurulum sağlar. Tüm Fan-Çıkışı kablo montajları

Için fabrikada sonlandırılmış ve doğrulanmış optik performans ve güvenilirlik sunmak için test edilmiştir.

Geliştirilmiş ağ bütünlüğü.

Özellikler

  1. IL & RL'de Yüksek Performans
  2. 8,12 ve 24 elyafta mevcuttur
  3. Hassas boyut
  4. Farklı kurulum koşullarını karşılamak için özelleştirilmiş kesme uzunluğu
  5. SC, LC, MTRJ'de Simplex veya Duplex kanalı şeklinde sunulan tek fiber konektör arayüzü
  6. Daha yüksek hızlı Ethernet ve Fiber Kanal uygulamalarını (OM3, OM4 ve OS1 / OS2 fiberi) ve eski çok modlu fiberli uygulamaları (OM1 veya OM2) destekler.

Uygulamalar

  1. Veri Merkezi Altyapısı
  2. Depolama Alanı Ağı-Fiber Kanal
  3. Yükselen 40 ve 100 Gps Protokolleri

şartname

MPO konektörleri

Elyaf türü

Tek mod

Çok modlu

Parametre

Standart

Düşük kayıp

Standart

Düşük kayıp

Maks. IL

<0.7dB

<0.35dB

<0.7dB

<0.35dB

Geri dönüş kaybı

> 60dB

Yok

dayanıklılık

500matings

Çalışma sıcaklığı

-40 ° C ~ + 85 ° C

Dalga boyunu test edin

1310nm

850 nm

Genel Konnektörler

Elyaf türü

Tek mod

Çok modlu

Parametre

UPC

APC

PC

Maks. IL

<0.3db

Geri dönüş kaybı

> 55dB

> 60dB

> 25dB

dayanıklılık

1000matings

Çalışma sıcaklığı

-40 ~ + 80 ° C

Dalga boyunu test edin

1310nm

850 nm

Sipariş Bilgisi

P / N

Açıklama

MPOm-12LC-OM3

MPO Fan-out yama kablosu, OM3 (50 / 125um),

MPO Erkek-12x LC UPC 1m Turuncu

MPOm-62LC-OM3

MPO Fan-out yama kablosu, OM3 (50 / 125um),

MPO Erkek-6xDuplex LC UPC 1m Turuncu

MPOm-62LC-OM3-U

MPO Fan-out yama kablosu, OM3 (50 / 125um),

MPO Erkek-6xDuplex LC UPC 1m Turuncu uni-boot

İletişim bilgileri
Ms. sophie

Telefon numarası : +8618688982406

Naber : 008618688982406