SHENZHEN YINGDA FOTOĞRAF CO.

          Fiber Optik Dünyayı Bağlar

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerMTP MPO Kablosu

Yuvarlak 8 Fiber MPO / ST Fan Out Kamyon Kablosu Om2, MTP Erkek Konnektör Jumper 900um

iyi kalite Fiber Optik Bölücü Kutusu satış için
iyi kalite Fiber Optik Bölücü Kutusu satış için
Fiber ayırıcı kutusu çok güzel. Güzel kalite, güzel paket, güzel hizmet .... Bir sonraki işbirliği için sabırsızlanıyoruz :)

—— Antonio

thanks for your fast delivery every time,and sound quality, and every time u offer special support for us. like u company so much

—— Chris Chataika

dear sophie very time ur voice is so sweet and always provide us full solution and fast reply for us, and help us got more and more business, thanks

—— Carla Lo.

Kalitenizden çok memnunum ve her zaman siparişimi zamanında tamamlıyorsunuz, gelecekte sizinle daha fazla iş yapmayı umuyoruz.

—— Benjamin Fernando

Ben sohbet şimdi

Yuvarlak 8 Fiber MPO / ST Fan Out Kamyon Kablosu Om2, MTP Erkek Konnektör Jumper 900um

Çin Yuvarlak 8 Fiber MPO / ST Fan Out Kamyon Kablosu Om2, MTP Erkek Konnektör Jumper 900um Tedarikçi
Yuvarlak 8 Fiber MPO / ST Fan Out Kamyon Kablosu Om2, MTP Erkek Konnektör Jumper 900um Tedarikçi Yuvarlak 8 Fiber MPO / ST Fan Out Kamyon Kablosu Om2, MTP Erkek Konnektör Jumper 900um Tedarikçi

Büyük resim :  Yuvarlak 8 Fiber MPO / ST Fan Out Kamyon Kablosu Om2, MTP Erkek Konnektör Jumper 900um

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: YINGDA
Sertifika: ISO SGS ROHS
Model numarası: MTPm-8ST-OM2

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 100'lü
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: 1adet / kutu, 150pcs / kutu kutusu
Teslim süresi: 7days sonra ödeme
Ödeme koşulları: Western Union, T/T
Yetenek temini: 10.000 Adet / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
bağlayıcı: MTP erkek Fiber türü: OM3 10G
Kablo tipi: Optik kablo turuncu demeti Fiber sayımı: 8 Lifler
Ekleme kaybı: <0.3dB Paket: Vakum paketleme

8 Fiber MPO / ST Fan-Out Kamyon Kablosu Yama Kablosu Om2, MTP Erkek Konnektör Jumper 900um

YINGDA kesinlikle ISO9001 kalite yönetim sistemi, iyi imkanlar ve nitelikli

Insan kaynakları yönetimi ürün kalitesi istikrar ve mükemmel performans sağlamak; ile

Iyi satış sonrası servis oyunu iyi bir üne ve müşterilerin güven. Şimdi ürünlerimiz ihraç ediyor

Avrupa'ya, Birleşik Devletler'e ve Güneydoğu Asya ülkelerine.

özellik

  1. Düşük Ekleme Kaybı ve PDL
  2. Fabrika sonlandırma ve test edilmiş
  3. Fiber Seçenekleri: G.652 /G.657/OM1/OM2/OM3 ve PM
  4. MPO 24 çekirdekli Fiber Optik Kablo, mor, OFNP,% 100 test edilmiş, kesinlikle NTT, GR-326 standardı takip edilmiştir
  5. Endüstriyel Standartlar: ITU-TG.652.D, IEC 60793, DIN VDE 0888
  6. Çevre standardı: RoHS uyumlu

Uygulama

  • Erişim Ağı
  • Telekom / CATV Sistemleri
  • FTTx

MTP erkek konektör yapısı

şartname

Parametreler

Standart Fiber Kablo Yapıları

Elyaf Türü

SM (G.652 / G.657A)

AA (OM1 / OM2 / OM3 / OM4)

Ceket Malzemeleri

LSZH / sertifikası mevcuttur / PVC

Bağlayıcı Türü

SC / LC / ST / LC / MU / MTRJ / MPO / E2000

Perçin Malzemeleri

Seramik

Dalga Boylarını Test Etme

1310 ± 30/1550 ± 30 nm

850 ± 30/1300 ± 30 nm

Ekleme Kaybı (dB)
TIA / EIA-455-107

≤ 0.3dB
(PC / UPC / APC)

≤ 0.3dB
(PC / UPC)

Geri Dönüş Kaybı (dB)
TIA / EIA-455-107

≥45dB (PC / UPC)
55dB (APC)

≥35dB (PC / UPC)

exchangeability

≤ 0,2dB

Kablo Yapıları

Pigtail / Simpleks / Dubleks / Fan-çıkış Patchcord

Çalışma Sıcaklığı (° C)

-10 ~ + 70

Depolama Sıcaklığı (° C)

-40 ~ +85

paket

1unit / çanta

* Belirtilen tüm değerler konnektörlerle birlikte verilmiştir.

Sipariş isteği:

  1. Konektör tipi: MPO (Dişi veya erkek), MTP (Dişi veya erkek),
  2. FC (PC, UPC, APC), SC (PC, UPC, APC),
  3. LC (PC, UPC, APC), ST (PC / UPC)
  4. Elyaf türü: G652D, G655, G657A
  5. Fiber modu: Tek mod OS1, çok modlu OM1 OM2 OM3 OM4
  6. Kablo OD: 900um, 2.0mm ve 3.0mm kullanılabilir, max. 5.5mm
  7. Kablo dış ceketi: PVC veya LSZH
  8. Kablo uzunluğu: 1metre, 2meter, vb.
  9. Kablo tipi: Yuvarlak kablo, düz kablo, şerit kablo
  10. Kamyon kablosu tipi: kamyon kablosu, hidrolik kablo, kablo demeti kablosu, kaset veya panel vs.

İletişim bilgileri
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: Ms. sophie

Tel: +8618688982406

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)