products

Tekli mod 12 Fiber Optik MTP MPO Kablosu, MPO Yama Kablosu Kamyon Kablosu Atlama Tertibatı

Temel bilgi
Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: YINGDA
Sertifika: ISO SGS ROHS
Model numarası: MPOF-MPOF-12F-S62-10
Min sipariş miktarı: 100'lü
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: 1pc / box, 200pcs / karton kutu
Teslim süresi: 7days sonra ödeme
Yetenek temini: 10.000 Adet / ay
Şimdi başvurun
Detay Bilgi
bağlayıcı: MPO MTP dişi Fiber türü: Tek modlu G652D
Kablo tipi: Yuvarlak iç kablo Fiber sayımı: 12 lifler
Kablo Rengi: Sarı Kablo ceketi: LSZH
Ekleme kaybı: <0.35dB Maksimum ekleme kaybı: &lt;0.7dB</span>
Dönüş kaybı: > 60dB Dalga boyu: 1310nm 1550nm

Ürün Açıklaması

Tekli mod 12 Fiber Optik MTP MPO Kablosu, MPO Yama Kablosu Kamyon Kablosu Atlama Tertibatı

Açıklama

MPO fiber optik patch cord, yüksek hassasiyette konnektörlerden ve kablolardan, uygun

Telekomünikasyon sistemi için yüksek yoğunluklu ağ bağlantı çözümleri. Dışarıda

Konektör hassas plastik parçalar, itme ve çekme tıpası kilitleme mekanizması, hassas

Doğru eşleşmeyi sağlamak için PIN iğnesi. Genellikle 4 çekirdekli, 8 çekirdekli, 12 çekirdekli optik fiber

şerit kablo. MPO optik fiber atlama kablosu, yüksek hassasiyetli halka ve yüksek kaliteli optik fiber içerir

Kablo, özenle firmamızın benzersiz taşlama teknolojisi ile üretilen, yüksük ucu

Yüzün her iki türü vardır: PC ve APC. Aynı zamanda yüksek hassas MPO adaptörü, düşük ekleme kaybı,

Uzun vadeli optik stabilite ve mekanik özellikler sağlar.

İlişkili Standartlar

  1. IEC Standardı 61754-7 ve JIS C5982'yi karşılar
  2. TIA-568-C'ye göre yapılandırılmış kablolama
  3. Paralel Optik
  4. - Optik İnternet Çalışan Forum (OIF) Uyumlu
  5. - Infiniband Uyumlu
  6. infiniband
  7. - 10G Fiber Kanal Uyumlu
  8. - 40G ve 100G IEEE 802.3
  9. - QSFP

Özellikler

  1. IL & RL'de Yüksek Performans
  2. 4,8,12 ve 24 fiber konektör terminasyonları ve montajları
  3. Düşük kayıp ve standart kayıp SM ve MM uygulamaları için tasarlanmıştır
  4. Fiberin kütle sonlandırılması için ekonomik çözüm
  5. MPO / MTP uygulaması için uygundur
  6. Sağlamlaştırılmış yuvarlak kablo, oval kablo ve çıplak şerit seçenekleri mevcuttur
  7. Renk kodlu muhafazalar, elyaf tipini, cila tipini ve /
  8. Veya konektör derecesi

Uygulamalar

  • Optik anahtarlamalı çerçeve bağlantıları
  • Yüksek yoğunluklu kart kenar erişimi
  • Dizi gövdeli kablolar
  • Veri merkezi kablolama

şartname

madde

SM

AA

Kablo OD

MAX 5.5mm

Fiber Çapı

9 / 125um

62.5 / 125um 50 / 125um

Ekleme Kaybı

APC <0,7 dB

PC <0,7 dB

Geri dönüş kaybı

APC> 60 dB

PC> 25 dB

Insert-pull testi

(500times) <0,5 dB

Değiştirme kabiliyeti

<0,5 dB

Çalışma sıcaklığı

-40 ℃ ~ 80 ℃

Sipariş Bilgisi

  1. MPO / MPT konektörü: MPO / PC, MPO / APC, MTP / PC, MTP / APC, kadın veya erkek
  2. Fiber türü: Tek mod (4Fiber / 8Fiber / 12 Fiber), Çoklu mod 50/125,
  3. 50/125-OM3, OM4
  4. MPO, MPO / PC-LC veya FC, SC, ST vb. Gibi fan-out veya kablo demeti kablo montajları olabilir.
  5. İlgili ürünler: MPO / MTP adaptörler, MPO / MTP ODF dağıtım çerçevesi, terminal kutusu,
  6. Veya MTP çıplak şerit adaptörü. İsteğiniz varsa lütfen doğrudan bizimle iletişime geçin.

İletişim bilgileri
Ms. sophie

Telefon numarası : +8618688982406

Naber : 8618688982406