products

Çoklu / tekli mod Fiber Optik Plc Bölücü Abs Modülü 2mm g657a Gpon Ftth için

Temel bilgi
Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: YINGDA
Sertifika: ISO SGS ROHS
Model numarası: 1X4 bölme kutusu
Min sipariş miktarı: 100'lü
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kutu, 5 adet / karton kutu
Teslim süresi: 5-8days sonra ödeme
Yetenek temini: 10.000 Adet / ay
Şimdi başvurun
Detay Bilgi
Bölme oranı: 1x4 bağlayıcı: SC / UPC simiplex
Fiber türü: Tek modlu G657A1 Ekleme kaybı: 7.1dB
Tekdüzelik (maks.): 0.6dB Dalga boyu: 1260 - 1650 nm
PDL (Maks.): 0.2dB Standart: Telcordia GR-1221 ve GR-1209

Ürün Açıklaması

1: 4 Fiber Optik PLC Splitter ABS modülü GPON FTTH için 2mm G657A tek modlu fiber kablo

Oldukça ayrıntılı:

1,1x2,1x4,1x8,1x16,1x32,1x64,2x2,2x4,2x8,2x32,2x64

2. Ekleme kaybı

3. Bağlantı tipi: SC / UPC SC / APC LC / UPC LC / APC FC / UPC FC / APC ST

4. Kablo tipi ": tek modlu, çok modlu 0.9mm, 2mm, 3mm

5. Fiber türü: G652D G657A, kırma fiber SMF-28e

Siyah abs box plc splitter Özellikleri

  1. Düşük giriş kaybı, yüksek geri dönüş kaybı
  2. FTTX ağları
  3. Çeşitli bölme oranı
  4. Düşük PDL
  5. Çevreci kararlı
  6. 1 * N Kara kutu plc splitter / coupler, Planar Waveguide Teknolojisine
  7. Maliyet etkinliği ve yerden tasarruf
  8. Ağ çözümü, FTTX ağlarındaki temel bileşenler.

Siyah ABS kutu plc splitter Şartname:

tip

1 × 2

1 x 4

1 x 8

1 x 16

1 x 32

1 x 64

Çalışma Dalga Boyu

(Nm)

~ 1650 1260

Elyaf türü

G657A veya müşterinin isteği

Ekleme Kaybı

(DB) (S / P)

4.0 / 3.8

7.3 / 7.0

10.5 / 10.2

13.7 / 13.5

16.9 / 16.5

21.0 / 20.5

Geri Dönüş Kaybı (dB) (S / P)

50/55

50/55

50/55

50/55

50/55

50/55

Polarizasyon Derenden

T Kaybı (dB)

0.2

0.2

0.3

0.3

0.3

0.4

Yönlilik (dB)

55

55

55

55

55

55

dalga boyu

Bağımsız Kaybı (dB)

0.3

0.3

0.3

0.5

0.5

0.5

Sıcaklık Kararlılığı

(-40 ~ 85 ° C) (dB)

0.5

0.5

0.5

0.5

0.5

0.5

İşletme

Sıcaklık (° C)

-40 ~ 85

Depolama

Sıcaklık (° C)

-40 ~ 85

Kare Tüp (mm)

40 x 4 x 4

40 x 4 x 4

40 x 4 x 4

50 x 4 x 4

50 x 7 x 4

60 x 12 x 4

Kutu (mm)

100 x 80 x 10

100 x 80 x 10

100 x 80 x 10

120 x 80 x 18

140 x 115 x 18

140 x 115 x 18

Düz Boru (mm)

60 x 7 x 4

60 x 7 x 4

60 x 7 x 4

60 x 12 x 4

80 x 20 x 6

N / A

Uygulama:

  1. Elyaf enstrümantasyonu
  2. Sistem ve sinyal izleme
  3. CATV Sistemleri ve Fiber Sensörler
  4. Yerel alan ağı
  5. Yüksek hızlı iletişim sistemleri

İletişim bilgileri
Ms. sophie

Telefon numarası : +8618688982406

Naber : 008618688982406