products

1100G 8CH DWDM MODÜLÜ (Yoğun Dalga Boyu Bölmeli Çoğullama) DEMUX / MUX FC / UPC

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: yingda
Sertifika: ISO
Model numarası: DWDM 100G 8CH
Min sipariş miktarı: 1ADET
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: 1 adet/kutu
Teslim süresi: 3days
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, Moneygram, l/c
Yetenek temini: 10000PCS/ay
Şimdi başvurun
Detay Bilgi
Paket boyutu: 100 * 80 * 0 (ABS kutusu) bağlayıcı: SC LC FC ST
Fiber türü: tek modlu SMF-28E çiğneme tütünü: 2mm gevşek boru
at kuyruğu uzunluğu: 1 metre Dalga boyu: 1270 - 1610 nm

Ürün Açıklaması

100G 8CH DWDM MODÜLÜ (Yoğun Dalga Boyu Bölmeli Çoğullama) DEMUX / MUX FC / UPC

Özellikler

Düşük ekleme kaybı

Yüksek kanal izolasyonu

Yüksek stabilite ve güvenilirlik

Epoksi içermeyen optik yol

Uygulama

DWDM Ağı

Dalga boyu yönlendirme

Fiber optik yükselteç

CATV fiber optik sistemi

Şartname

Parametre 4CH 8CH 16Kanal 32CH 40ch
Kanal dalga boyu (nm) ITU 100GHz ızgaraları
Merkez dalga boyu doğruluğu (nm) 0.05 ±
Minimum kanal aralığı (GHz) 100 (0.8nm)
Kanal geçiş bandı (@ -0.5dB bant genişliği) (nm) > 0.22
InsertIon kaybı (dB) <1.8 <3.2 <4.2 <5.4 <6.0
Kanal bütünlüğü (dB) <0,6 <1.0 <1.5 <2.0 <2.0
Kanal dalgalanması (dB) <0,3
İzolasyon Mux bitişik N / A
Bitişik olmayan N / A
demux bitişik > 25
Bitişik olmayan > 35
Ekleme kaybı sıcaklık hassasiyeti <0.003
Dalga boyu sıcaklığı değişimi (nm / ° C) <0.002
Kutuplaşmaya bağlı kayıp (dB) <0.10 <0.25 <0.30
Polarizasyon modu dağılımı (ps) <0.10
Yönlülük (dB) > 50
Geri dönüş kaybı (dB) > 45
Güç kullanımı (mW) 300
Çalışma sıcaklığı (° C) 0 ~ 70
Depolama sıcaklığı (° C) -40 ~ 85
Paket boyutu (mm) 120 * 80 * 18 150 x 95 x 20 150 x 95 x 25 150 x 110 * 19

Paket bilgisi:

İkili elyaf arasındaki fark nedir veya tek lif ?

İletişim bilgileri
Ms. sophie

Telefon numarası : +8618688982406

Naber : +008618688982406