SHENZHEN YINGDA FOTOĞRAF CO.

          Fiber Optik Dünyayı Bağlar

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik plc splitterYüksek izolasyon optik WDM T1550 R1310 / 1490 FWDM SC / UPC SC / APC SMF-28e
iyi kalite Fiber Optik Bölücü Kutusu satış için
iyi kalite Fiber Optik Bölücü Kutusu satış için
Fiber ayırıcı kutusu çok güzel. Güzel kalite, güzel paket, güzel hizmet .... Bir sonraki işbirliği için sabırsızlanıyoruz :)

—— Antonio

thanks for your fast delivery every time,and sound quality, and every time u offer special support for us. like u company so much

—— Chris Chataika

dear sophie very time ur voice is so sweet and always provide us full solution and fast reply for us, and help us got more and more business, thanks

—— Carla Lo.

Kalitenizden çok memnunum ve her zaman siparişimi zamanında tamamlıyorsunuz, gelecekte sizinle daha fazla iş yapmayı umuyoruz.

—— Benjamin Fernando

Ben sohbet şimdi

Yüksek izolasyon optik WDM T1550 R1310 / 1490 FWDM SC / UPC SC / APC SMF-28e

Çin Yüksek izolasyon optik WDM T1550 R1310 / 1490 FWDM SC / UPC SC / APC SMF-28e Tedarikçi
Yüksek izolasyon optik WDM T1550 R1310 / 1490 FWDM SC / UPC SC / APC SMF-28e Tedarikçi Yüksek izolasyon optik WDM T1550 R1310 / 1490 FWDM SC / UPC SC / APC SMF-28e Tedarikçi Yüksek izolasyon optik WDM T1550 R1310 / 1490 FWDM SC / UPC SC / APC SMF-28e Tedarikçi Yüksek izolasyon optik WDM T1550 R1310 / 1490 FWDM SC / UPC SC / APC SMF-28e Tedarikçi

Büyük resim :  Yüksek izolasyon optik WDM T1550 R1310 / 1490 FWDM SC / UPC SC / APC SMF-28e

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Yingda
Sertifika: ISO
Model numarası: FWDM-T1550 R1310 / 1490
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Yansıma: 1310 / 1490nm Sistemler: 1550nm
Bağlayıcı türü: SC / UPC SC / APC Fiber türü: SMF-28e
Paket: blister kutu, 1 adet / kutu

Yüksek izolasyon optik WDM T1550 R1310 / 1490 FWDM SC / UPC SC / APC SMF-28e

Özellikler

Düşük ekleme kaybı

Yüksek izolasyon

Yüksek stabilite ve güvenilirlik

Uygulama

Fiber lazer

Fiber yükseltici

Test ekipmanları

Şartname

Parametre birim değer
Geçiş grubu Dalga boyu aralığı mil 1260-1360
Typ. Ekleme kaybı dB 0.6
Maks. Ekleme kaybı dB 0.8
Typ. izolasyon dB 40
Min. İzolasyon dB 35
Yansıma bandı Dalga boyu aralığı mil 1460-1620
Typ. Ekleme kaybı dB 0.6
Maks. Ekleme kaybı dB 0.8
Typ. izolasyon dB 40
Min. İzolasyon dB 35
Maks. PDL dB 0.25
Maks. PMD dB 0.1
Min. Geri dönüş kaybı dB 50
Elyaf türü Corning SMF-28e
Maks. Ortalama optik güç mW 300
Maks. Çekme yükü N- 5
Çalışma sıcaklığı ° C 5 ° ile + 70
Depolama sıcaklığı ° C -40 ~ 85
boyut mil 5.5 * 35 çelik boru veya 100 * 80 * 10mm ABS kutusu

NOT:

Konektörlü cihazlarda, IL 0.3dB daha yüksek, RL 5dB daha düşük, ER 2dB daha düşüktür. Varsayılan bağlayıcı tuşu yavaş eksene hizalanır.

Paket Bilgileri:

İletişim bilgileri
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: Ms. sophie

Tel: +8618688982406

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)