products

LAN FC Pigtail SM LSZH 900um, Fiber Optik Pigtails 1.5M G652D Açık / Kapalı İçin

Temel bilgi
Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: YINGDA
Sertifika: ISO SGS ROHS
Model numarası: FPC-FC-OS2-09-10
Min sipariş miktarı: 500 adet
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: 1 adet / torba, 1500pcs / karton kutu
Teslim süresi: 7days sonra ödeme
Ödeme koşulları: Western Union, T/T
Yetenek temini: Aylık 200.000 ADET
Şimdi başvurun
Detay Bilgi
bağlayıcı: FC / UPC Fiber sayımı: Simplex 1 çekirdeği
Ekleme kaybı: <0.3dB Fiber türü: G.652D fiber
Paket: OEM etiketli plastik torba Kablo çapı: 0.9mm
Ceket: LSZH konektör rengi: Sarı, beyaz
Sıcaklık: -40 ~ + 80 ° C müşteri logosu: Evet

Ürün Açıklaması

FC Pigtail SM LSZH 900um, Fiber Optik Pigtail FC Singl Modu 1.5M G652D

FC / UPC Fiber Optik pigtail'in bir ucunda konektör, diğer ucundaki fiber optik kablo

Kesilmelidir. Ardından, diğer kablo çekirdeği ile birleştirme yoluyla bağlanır. Fiber optik terminallerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Kutusu, ODF raf, fiber optik medya dönüştürücü / alıcı-vericiler ile bağlamak için dolap (ayrıca kuplaj,

Yama kablosu da)

Tek mod pigtail renk sarı, dalga boyu: 310nm ve 1550nm, iletim mesafesi:

10km ve 40km.

Özellikler

  1. ANSI, Bellcore, TIA / EIA, IEC gibi uluslararası ve yerel standartlara uygundur.
  2. Fiber iletimi etkin bağlantısı
  3. Düşük giriş kaybı, yüksek geri dönüş kaybı
  4. İyi bir değiştirilebilirlik ve tekrarlanabilirlik
  5. Çerçeve bağlantıda çoğunlukla kullanılır, basit, kullanışlı ve ekonomik
  6. Kolay kurulum, küçük boyut, büyük kapasite.

Uygulama

  • Medikal enstrümanlar
  • Sanayi ve Ordu kullanımı
  • CATV ağı
  • LAN ağı
  • Fiber Erişim ağı
  • Telekomünikasyon
  • Gigabit Veri Ağı testi

1.Teknik Veriler

YOK HAYIR.

madde

birim

Tek mod

Multi-Mode

1

Ekleme Kaybı

dB

≤0.2

≤0.3

≤0.3

2

Geri dönüş kaybı

dB

≥50 / UPC

≥45 / PC

≥65 / APC

≥35 / PC

3

Tekrarlanabilirlik

dB

0.1

4

Çalışma Süreleri

Zamanlar

≥1000

5

Çalışma sıcaklığı

° C

-40-85

6

Optik Kablo Çapı

aa

Φ0.9

Φ2.0

Φ3.0

2. Lehçe Verileri

madde

PC Parlatma

APC Parlatıcı

Perçin Çapı (mm)

2.5

1.25

2.5

1.25

Cury yarıçapı (mm)

10 ~ 25

7 ~ 25

5 ~ 15

Elyaf Yüksekliği (nm)

-100 ~ 50

± 50

Apex Ofset (um)

± 50

± 50

Sipariş   Bilgi:


FC / PC SM 9/125 SIMPLEX 0.9mm-2M PVC

① ② ③ ④ ⑤ ⑥ ⑦

① Konektör tipi: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA
② Parmaklık Uç yüzü: PC, UPC, APC
③ Çekirdek Türü: Tekli mod (SM: 9 / 125um), Çok Modlu (MM: 50 / 125um veya 62.5 / 125um)
④ Kablo Adedi: simpleks veya dubleks
⑤ Kablo Çapı: Ф3.0mm, Ф2.0mm, Ф0.9mm
⑥ Kablo uzunluğu: 1, 2, 3 metre veya özelleştirilmiş
⑦ Kablo tipi: PVC, LSZH

İletişim bilgileri
Ms. sophie

Telefon numarası : +8618688982406

Naber : 008618688982406