YINGDA TECHNOLOGY LIMITED 86-755-23763623 sales@yingdapc.com
70 / 30 Unbalanced Fiber Optic PLC Splitter Single Mode SC APC G657A1 1x9 PLC Splitter

70 / 30 Dengesiz Fiber Optik PLC Ayırıcı Tek Modlu SC APC G657A1 1x9 PLC Ayırıcı

  • Vurgulamak

    G657A1 Fiber Optik PLC Ayırıcı

    ,

    Tek Modlu Fiber Optik PLC Ayırıcı

    ,

    SC APC 1x9 PLC Ayırıcı

  • bölünme oranı
    1x9 ayırıcı
  • Elyaf Türü
    G657A1
  • ekleme kaybı
    2.2dB / 16.3 dB
  • bağlayıcı
    sc apc konektörü
  • dalga boyu
    1260 - 1650 nm
  • PDL(Maks.)
    0.3dB
  • Standart
    Telcordia GR-1221 ve GR-1209
  • tüp boyutu
    60*7*4mm
  • giriş ve çıkış uzunluğu
    1 metre
  • Kablo tipi
    Sıkı Tampon
  • Kablo Rengi
    beyaz, mavi, renkli
  • kablo çapı
    0,9 mm
  • Menşe yeri
    ÇİN
  • Marka adı
    YINGDA
  • Sertifika
    ISO, CE
  • Model numarası
    1:9 PLC ayırıcı
  • Min sipariş miktarı
    100 adet
  • Fiyat
    negotiable
  • Ambalaj bilgileri
    1 adet / kutu, 80pcs / karton kutu
  • Teslim süresi
    Ödeme yapıldıktan sonra 5-8 gün
  • Ödeme koşulları
    Western Union, T/T, MoneyGram
  • Yetenek temini
    Ayda 10.000 ADET

70 / 30 Dengesiz Fiber Optik PLC Ayırıcı Tek Modlu SC APC G657A1 1x9 PLC Ayırıcı

1:9 1x9 70/30 Dengesiz Fiber Optik PLC Bölücü Tek Mod SC APC G657A1 1 Metre

 

 

Düzlemsel ışık dalgası devresi (PLC) ayırıcı, optik sinyalleri Merkez Ofisten (CO) çok sayıda öncül konuma dağıtmak için silika optik dalga kılavuzu teknolojisi kullanılarak üretilen bir tür optik güç yönetim cihazıdır.Yingda tam düzenleme PLC Bölücüler, küçük boyut, yüksek güvenilirlik, geniş çalışma dalga boyu aralığı ve iyi kanaldan kanala tekdüzelik özelliklerine sahiptir.

 

Özellikler

• Düşük ekleme kaybı ve yüksek geri dönüş kaybı

• PDL otomatik tarama sistemi(Ultra düşük PDL mevcuttur)

• Yüksek güvenilirlik ve kararlılık

• Konnektör B sınıfına kadar olabilir

• Daisi ve Sumix tarafından %100 3D test edilmiştir

• Yüksek-düşük sıcaklık döngüsü testi

• Teslimattan önce %100 test

• FTTH Kablolama çözümü tasarım olabilir

 

1x9 BölücüŞartname

Bölünme oranı (%) 85/15 80/20 70/30 60/40
Çalışma dalga boyu (nm) 1260-1650
lif türü G657A veya özelleştirilmiş
IL max(dB) Kanal 1 1.6 1.8 2.1 2.7
kanal 2-9 21.0 18.6 16.5 15.1
IL birim(dB) Kanal 2-9 1.8 1.8 1.8 1.8
Geri dönüş kaybı (dB) ≥55
Yönlülük (dB) ≥55
PDL (maks.) 0,3 0,3 0,3 0,3
Tekdüzelik (maks.) 0,8 0,8 0,8 0,8
Dalga boyuna bağlı kayıp (dB) ≤0.3
TDL (maks.) 0,5
Çalışma sıcaklığı -40 ~+85
Depolama sıcaklığı -40 ~+85
Boyut (mm) / LXWXH çıplak lif 60x7x4 60x7x4 60x7x4 60x7x4
900um 60x7x4 60x7x4 60x7x4 60x7x4
ABS kutusu 120x80x18 120x80x18 120x80x18 120x80x18

Not:

1. Konektörler olmadan belirtilir

2. Konektörler dahil olmak üzere ek bir 0,2 dB kayıp ekleyin


70 / 30 Dengesiz Fiber Optik PLC Ayırıcı Tek Modlu SC APC G657A1 1x9 PLC Ayırıcı 0

Optik ayırıcının çıkışı, bölünmüş oranı ayırt etmek için 70/30 80/20 60/40 veya % 85/15 4 tipine bölünebilir, işaretlemek için mavi gibi farklı renkler kullanın, bu özel çip 1x9, dengesiz bölünme oranının eşit olmamasını sağlar özel gereksinimleri ve esnek optik uygulamayı karşılayabilen ve 5G FTTR ağlarında yaygın olarak kullanılan türleri.


70 / 30 Dengesiz Fiber Optik PLC Ayırıcı Tek Modlu SC APC G657A1 1x9 PLC Ayırıcı 1

1x9 dengesiz ayırıcı, 1x8 ayırıcı, giriş 1, çıkış 9 = 4*2 + 1 adet fiber dizi ile aynı 60*7*4mm çelik boruyu kullanır.

Fiber rengi renklidir, gevşek tüp 900um, mavi, turuncu, yeşil, kahverengi, gri, beyaz, kırmızı, siyah vb. Gibi ayırt etmek için sayı işaretleriyle özelleştirilebilir.


70 / 30 Dengesiz Fiber Optik PLC Ayırıcı Tek Modlu SC APC G657A1 1x9 PLC Ayırıcı 2

SC FC LC ST gibi her türlü optik konektör kullanılabilir;

Polonya yöntemi: UPC, APC

Giriş çıkış örgü uzunluğu: 0,5 metre, 1 metre, 1,5 metre, vb


Başvuru

  • Pasif optik ağ (EPON, GPON, BPON, FTTX, FTTH vb.)
  • Tek bir PON arayüzünü paylaşmak için birden fazla kullanıcıyı destekler.

 

70 / 30 Dengesiz Fiber Optik PLC Ayırıcı Tek Modlu SC APC G657A1 1x9 PLC Ayırıcı 3

Yalnızca 1:9 optik ayırıcı bloksuz tip satın alırsanız, test raporuyla birlikte blister kutuda paketlenecektir.Tüp, konektörler veya kablolar, iyi bir koruma ile blister kutuda yerine sabitlenecektir.

Konektörlerle önceden sonlandırılmış ve optik şekerleme kutusunda veya dağıtım kutusunda montaj, teslimattan önce fabrikada kabul edilebilir.