Üretim hattı

Çin'de ünlü bir fiber optik üreticisi olarak Yingda, hepsi ISO9001 kalite yönetim sistemine atıfta bulunur, CE ve ROHS sertifikalı kaliteli malzemeleri benimser, patch kablo montajı ve MPO çözümü için 4 üretim hattı, hızlı konektörler için 2 hat, plc ayırıcı için 4 hat ve Çin'de terminal kutusu ve ek yeri kapatma atölyesi için 4000 metrekareden fazla.

 

Tüm üretim hatları güncel ekipman ve test cihazları kullanır, IEC, TIU, TIA, CE, Telcordia, ROHS, UL veya müşterinin ihtiyaç duyduğu diğer özel gereksinimleri karşılar.Müşterilerin tüm Telekom standartlarını karşılaması için şirket içi veya üçüncü taraf test raporları alabiliriz.

YINGDA TECHNOLOGY LIMITED fabrika üretim hattı 0YINGDA TECHNOLOGY LIMITED fabrika üretim hattı 1YINGDA TECHNOLOGY LIMITED fabrika üretim hattı 2YINGDA TECHNOLOGY LIMITED fabrika üretim hattı 3YINGDA TECHNOLOGY LIMITED fabrika üretim hattı 4YINGDA TECHNOLOGY LIMITED fabrika üretim hattı 5

OEM / ODM

Yingda OEM ve OEM hizmetinde uzmandır, ürünler veya çözümler için benzersiz gereksinimleri varsa müşteriler için kalıp açabiliriz, bunun dışında müşteri logosu baskısı, etiket yapımı, özel paket vb. gibi orijinal olanlar üzerinde küçük değişiklikler yapabiliriz. .

 

Müşterinin bu talebi varsa, lütfen bizi AI, CDR gibi orijinal dosyalarınızla paylaşın.PNG veya jpg dosyaları, hoş geldiniz sorgusu.

YINGDA TECHNOLOGY LIMITED fabrika üretim hattı 0

YINGDA TECHNOLOGY LIMITED fabrika üretim hattı 1YINGDA TECHNOLOGY LIMITED fabrika üretim hattı 2YINGDA TECHNOLOGY LIMITED fabrika üretim hattı 3

 

Ar-Ge

Yüksek kaliteli doyurucu ürünlerin ihracatından emin olmak için kendi 5-8 Ar-Ge mühendisimiz ve personelimiz var.

Mesaj bırakın