YINGDA TECHNOLOGY LIMITED 86-755-23763623 sales@yingdapc.com
Pre Terminated FTTH Armoured Fiber Optic Patch Cord LC APC UL V0 Flame Retardant

Önceden Sonlandırılmış FTTH Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu LC APC UL V0 Alev Geciktirici

  • Vurgulamak

    Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu

    ,

    FTTH Fiber Optik Yama Kablosu

    ,

    FTTH tek modlu fiber bağlantı kablosu

  • Bağlayıcı
    LC / APC
  • Fiber sayısı
    1 Çekirdek
  • Ekleme kaybı
    <0.3db
  • kablo uzunluğu
    20 metre
  • Kablo Çapı
    3.0mm
  • Elyaf Türü
    tek modlu SM 9/125um G657A1
  • paket
    Naylon poşet
  • Kablo rengi
    Mavi
  • Kablo Malzemesi
    LSZH
  • Alev geciktirici
    UL V0 alevsiz
  • Menşe yeri
    Çin
  • Marka adı
    YINGDA
  • Sertifika
    ISO SGS ROHS
  • Model numarası
    YDPC-LALA-3020-SSX-A1
  • Min sipariş miktarı
    500 ADET
  • Fiyat
    negotiable
  • Ambalaj bilgileri
    1 adet/torba, 100 adet/karton kutu
  • Teslim süresi
    Ödeme sonra 7-10 gün
  • Ödeme koşulları
    Western Union, T / T, L / C
  • Yetenek temini
    Ayda 200.000 adet

Önceden Sonlandırılmış FTTH Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu LC APC UL V0 Alev Geciktirici

Önceden Sonlandırılmış FTTH Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu LC APC UL V0 Alev Geciktirici
 
 
Zırhlı fiber optik köprüler, yerden tasarruf etmek, inşaat maliyetini azaltmak ve ağ bakım kolaylığını büyük ölçüde artırmak için koruma kılıfı olmadan doğrudan makine dairesine ve çeşitli zorlu ortamlara yerleştirilebilir.
 

Optik fiberi korumak için küçük bir esnek paslanmaz çelik manşon kullanır ve daha sonra manşon, nem tahliyesi ve yangın önleme işlevlerini elde etmek için alev geciktirici PVC ile kaplanır.Aynı zamanda, kasa ve bağlantının sıkıca bağlanmasını sağlamak için özel bir üretim süreci ve benzersiz bir yapı geliştirdik.Bu benzersiz tasarım, zırhlı fiber optik jumper'ın yapı kablolamasını basit ve kullanışlı hale getirir, yapım sürecindeki kaybı azaltır, fiber optik jumper'ın hizmet ömrünü uzatır ve tüm sistemin güvenliğini ve stabilitesini iyileştirir.

Önceden Sonlandırılmış FTTH Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu LC APC UL V0 Alev Geciktirici 0

 
Şartname

öğeTek modçok modlu
UPCAPC
bağlayıcıFC/SC/ST/LC/MU...FC/SC/ST/LC/MU...
Ekleme kaybı≤0.2dB≤0.3dB≤0.3dB
Geri dönüş kaybı≥50dB≥60dB≥35dB
Tekrar yeteneği≤0.1dB≤0.1dB
Çalışma sıcaklığı-40℃~+75℃-40℃~+75℃
Mekanik sırasında (500 kez)≤0.2dB≤0.2dB
Gerilme direnci>90N>90N
basınç dayanımı>1500N/100mm>1500N/100mm

 
 
Önceden Sonlandırılmış FTTH Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu LC APC UL V0 Alev Geciktirici 1
 
Önceden Sonlandırılmış FTTH Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu LC APC UL V0 Alev Geciktirici 2

 
Özellikleri

  • Korumak için küçük çaplı, paslanmaz çelik kılıflı boru
  • Yanlış geri dönüşe veya hasara, yüksek çekme mukavemetine, yüksek sıkıştırmaya karşı koyabilir
  • güç ve kemirgen
  • Yapının optik fibere verdiği zarar hakkında endişelenmeden
  • ve gelecekte zarar
  • İnşaat daha uygun, iyi güvenlik ve gelecekteki bakım maliyetlerini düşürür

Önceden Sonlandırılmış FTTH Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu LC APC UL V0 Alev Geciktirici 3
 
Uygulama:
İletişim odası, FTTH, LAN, Test ekipmanı, Savunmaya hazırlık, Ölçüm aletleri, Fiber optik sensörler, Optik fiber iletişim sistemleri, Anten televizyon sistemi, Aktif optik cihazlar ve ekipmanlar, vb.
Önceden Sonlandırılmış FTTH Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu LC APC UL V0 Alev Geciktirici 4
 
 
Yingda, farklı tipte konektörlere sahip her türlü zırhlı patch cord kablosunu üretmektedir, OEM'e hoş geldiniz.
Önceden Sonlandırılmış FTTH Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu LC APC UL V0 Alev Geciktirici 5
 
ÜRETİM PROSEDÜRÜ
 
Önceden Sonlandırılmış FTTH Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu LC APC UL V0 Alev Geciktirici 6