SHENZHEN YINGDA FOTOĞRAF CO.

          Fiber Optik Dünyayı Bağlar

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerMTP MPO Kablosu

Çok Fiber Paket MTP MPO Kablosu, MPO - LC Fan Out Patch Kablosu 2mm

iyi kalite Fiber Optik Bölücü Kutusu satış için
iyi kalite Fiber Optik Bölücü Kutusu satış için
Fiber ayırıcı kutusu çok güzel. Güzel kalite, güzel paket, güzel hizmet .... Bir sonraki işbirliği için sabırsızlanıyoruz :)

—— Antonio

thanks for your fast delivery every time,and sound quality, and every time u offer special support for us. like u company so much

—— Chris Chataika

dear sophie very time ur voice is so sweet and always provide us full solution and fast reply for us, and help us got more and more business, thanks

—— Carla Lo.

Kalitenizden çok memnunum ve her zaman siparişimi zamanında tamamlıyorsunuz, gelecekte sizinle daha fazla iş yapmayı umuyoruz.

—— Benjamin Fernando

Ben sohbet şimdi

Çok Fiber Paket MTP MPO Kablosu, MPO - LC Fan Out Patch Kablosu 2mm

Çin Çok Fiber Paket MTP MPO Kablosu, MPO - LC Fan Out Patch Kablosu 2mm Tedarikçi
Çok Fiber Paket MTP MPO Kablosu, MPO - LC Fan Out Patch Kablosu 2mm Tedarikçi Çok Fiber Paket MTP MPO Kablosu, MPO - LC Fan Out Patch Kablosu 2mm Tedarikçi

Büyük resim :  Çok Fiber Paket MTP MPO Kablosu, MPO - LC Fan Out Patch Kablosu 2mm

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: YINGDA
Sertifika: ISO SGS ROHS
Model numarası: MTPF-24-S62-10

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 100'lü
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: 1adet / kutu, 150pcs / kutu kutusu
Teslim süresi: 7days sonra ödeme
Ödeme koşulları: Western Union, T/T
Yetenek temini: 10.000 Adet / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
bağlayıcı: MTP dişi Fiber türü: G652D tek modlu OS1
Kablo tipi: Sarı optik kablo sarı Fiber sayımı: 24 Lifler LC
Ekleme kaybı: <0.3dB Paket: Vakum paketleme

24 Çekirdekli Çok Fiber Düzeltme Kablosu MTP MPO Kablosu, MPO - LC Fan Out Düzeltme Kablosu 2mm

Açıklama

MPO / MTP Fan-Out Assemblies yüksek yoğunluk gerektiren uygulamalar için tasarlanmıştır

Performans ve hızlı kurulum. MPO / MTP fan-çıkış düzenekleri tam olarak numaralandırılmıştır

iz-yeteneği. 12 çekirdek konfigürasyonda mevcuttur, bu yerden tasarruf sağlayan montajlar

Bir ucunda MTP Erkek veya MTP Dişi Konnektörler ve LC, SC, FC veya MT-RJ Konektörler

Diğer ucunda. Onlar mevcut uzunlukları 10, 20, 30 metre, özel uzunlukları vardır

Istek üzerine temin edilebilir. Bunlar 4, 6, 8 veya 12 fiber şerit konfigürasyonunda mevcuttur.

özellik

  1. Tak ve oyna
  2. Gövde omurgasından fiber rafa geçiş
  3. 12 Çekirdek Yapılandırması (Özel Sipariş Seçeneği)
  4. Geleneksel Yama Kordonlarına kıyasla% 65 - 75'lik alan azaltma
  5. Izlenebilirlik için numaralandırılmış MPO fan-out'ları
  6. Her bir montajda Test Raporu

şartname

Parametre

Parlatma Konnektörü (A)

Parlatma Konnektörü (B)

Parlatma Bağlantı Parçası

MPO (MM)

MPO APC

SM (SC, LC, FC, MT-RJ)

MM (SC, LC, FC, MT-RJ)

Ekleme Kaybı (IL)

<0,50 dB

<0,50 dB

<0,50 dB

<0,50 dB

Geri Döndürme Kaybı (RL)

30dB

> 60dB

50dB

35dB

Çiftleşme Döngüleri Delta IL

500 çiftleşme döngüsünden sonra <0,2 dB

Fiber Kablo Tipi

Tekli mod: G652D veya G657A;

Çoklu mod: OM1, OM2, OM3;

Kablo Rengi

SM G652 ve G657A elyaf için sarı;

MM OM1 ve OM2 elyaf için turuncu;

MM OM3 elyaf için su;

Kablo ceketi

Şerit / Fan-out (LSZH / PVC)

Yama Kablosu Çekme Kuvveti

5N

Çalışma sıcaklığı

-20 ° C ~ 70 ° C

Depolama sıcaklığı

-40 ° C ~ 80 ° C

Çıplak Elyaf Renkleri

Yok hayır

8 Şerit fiber

Yok hayır

12 Şerit fiber

Yok hayır

24 Şerit fiber

1

Mavi

1

Mavi

1x13

Mavi

2

Portakal

2

Portakal

2x14

Portakal

3

Yeşil

3

Yeşil

3x15

Yeşil

4

Kahverengi

4

Kahverengi

4x16

Kahverengi

5

Gri

5

Gri

5x17

Gri

6

Beyaz

6

Beyaz

6x18

Beyaz

7

Kırmızı

7

Kırmızı

7x19

Kırmızı

8

Siyah

8

Siyah

8x20

Siyah

9

Sarı

9

Sarı

9x21

Sarı

10

Menekşe

10

Menekşe

10x22

Menekşe

11

Pembe

11

Pembe

11x23

Pembe

12

su

12

su

12x24

su

Sipariş Bilgisi

P / N

Açıklama

MPOmA-12LC-S62

MPO Fan-out patch cord, OS2 (G652D),

MPO / APC Erkek-12xLC UPC 1m Sarı

MPOmA-62LC-S62

MPO Fan-out patch cord, OS2 (G652D),

MPO / APC Erkek-6xDuplex LC UPC 1m Sarı

MPOmA-12LC-S67

MPO Fan-out patch cord, SM (G655A),

MPO / APC Erkek-12xLC UPC 1m Sarı

MPOmA-62LC-S67

MPO Fan-out patch cord, SM (G655A),

MPO / APC Erkek-6xDuplex LC UPC 1m Sarı

MPOm-12LC-OM1

MPO Fan-out patch cord, OM1 (62.5 / 125um),

MPO Erkek-12xLC UPC 1m Turuncu

MPOm-62LC-OM1

MPO Fan-out patch cord, OM1 (62.5 / 125um),

MPO Erkek-6xDuplex LC UPC 1m Turuncu

MPOm-12LC-OM2

MPO Fan-out yama kablosu, OM2 (50 / 125um),

MPO Erkek-12xLC UPC 1m Turuncu

MPOm-62LC-OM2

MPO Fan-out yama kablosu, OM2 (50 / 125um),

MPO Erkek-6xDuplex LC UPC 1m Turuncu

MPOm-12LC-OM3

MPO Fan-out yama kablosu, OM3 (50 / 125um),

MPO Erkek-12x LC UPC 1m Turuncu

MPOm-62LC-OM3

MPO Fan-out yama kablosu, OM3 (50 / 125um),

MPO Erkek-6xDuplex LC UPC 1m Turuncu

MPOm-12LC-OM4

MPO Fan-out yama kablosu, OM4,

MPO Erkek-12x LC UPC 1m Turuncu

MPOm-62LC-OM4

MPO Fan-out yama kablosu, OM4,

MPO Erkek-6xDuplex LC UPC 1m Turuncu

MPOm-62LC-S62-U

MPO Fan-out patch cord, OS2 (G652D),

MPO / APC Erkek-6xDuplex LC UPC 1m Sarı uni-boot

MPOm-62LC-S67U

MPO Fan-out patch cord, SM (G655A),

MPO / APC Erkek-6xDuplex LC UPC 1m Sarı uni-boot

MPOm-62LC-OM1-U

MPO Fan-out yama kablosu, OM2 (50 / 125um),

MPO Erkek-6xDuplex LC UPC 1m Turuncu uni-boot

MPOm-62LC-OM2-U

MPO Fan-out patch cord, OM1 (62.5 / 125um),

MPO Erkek-6xDuplex LC UPC 1m Turuncu uni-boot

MPOm-62LC-OM3-U

MPO Fan-out yama kablosu, OM3 (50 / 125um),

MPO Erkek-6xDuplex LC UPC 1m Turuncu uni-boot

MPOm-62LC-OM4-U

MPO Fan-out yama kablosu, OM4

MPO Erkek-6xDuplex LC UPC 1m Turuncu uni-boot

İletişim bilgileri
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: Ms. sophie

Tel: +8618688982406

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)