products

Veri Merkezi Çok Modlu MTP MPO Kablosu Om4 Düz, Fiber Optik Yama Kablosu Komplesi

Temel bilgi
Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: YINGDA
Sertifika: ISO SGS ROHS
Model numarası: MPOF-MPOF-12F-OM4-15
Min sipariş miktarı: 100'lü
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: 1pc / box, 200pcs / karton kutu
Teslim süresi: 7days sonra ödeme
Yetenek temini: 10.000 Adet / ay
Şimdi başvurun
Detay Bilgi
bağlayıcı: MPO OVP dişi konnektör Fiber türü: Çok modlu OM4
Kablo tipi: Kurdele yassı kablo Fiber sayımı: 24 lifler
Kablo Rengi: mor Kablo ceketi: LSZH veya PVC
Ekleme kaybı: <0.5dB Dönüş kaybı: &gt; 35dB
Paket: Vakum paketleme

Ürün Açıklaması

24 Fiber Mpo Mpp Yama Kablosu, Veri Merkezi Kablosu Mpo Soketi Om4 Düz Kablo

Açıklama

YINGDA, MPO / MTP fiber optik patch kabloların her türlü parçasını sunar, bunlar önceden sona eren 12/24 fiber kablo

Her iki uçta da MPO / MTP konektörleri bulunur. Bu MPO / MTP fiber kablolar OFNP Plenum rated, OFNR

Yükseltici puan veya LSZH ceketi. Bu kablolar, 12/24 fiber 4.5 mm şerit, 3 mm yuvarlak veya çıplak şerit

kablo. MTP / MPO kablolama sistemi, talep eden yüksek yoğunluklu bir ortam için idealdir

Yerden tasarruf sağlayan kablo yoğunluğu ve yenilikçi kablo yönetim çözümleri. Basitçe MTP / MPO'yu yükleyin

Fiber kabloları binanın içinde bulun ve bir MTP / MPO yama panelinin arkasına bağlayın veya sağlamlaştırın

çıkış yelpazesi. Tekli mod MPO / MPO fiber kablo dışında, MPO / MTP'nin diğer fiber modlarını da sağlıyoruz

Fiber kablolar.

Kullanılabilir elyaf: Corning ClearCurve 9/125 (OS2, Sarı), Corning InfiniCor 62.5 / 125 (OM1, Turuncu),

Corning ClearCurve 50/125 (OM2, Sarı), Corning ClearCurve 50/125 (OM3, OM4, Aqua).

Satış noktası

  1. Fiber Sayısı: 12/24 Fiber MPO konektörleri
  2. Bağlayıcı: MPO / MTP-MPO / MTP
  3. Kablo Türü: düz şerit kablo
  4. Cinsiyet: Erkek-Erkek, Bayan-Bayan, Erkek-Bayan
  5. Ceket Malzemesi: Yükseltici (OFNR), Plenum (OFNP) veya LSZH
  6. Uzunluk: İstek üzerine müşteri uzunluğu
  7. OM4 MPO / MTP fiber kablo ceketi: mor renk.

özellik

  • IL & RL'de Yüksek Performans
  • Düşük kayıp ve standart kayıp SM ve MM uygulamaları için tasarlanmıştır
  • Lifin kütle sonlandırılması için ekonomik bir çözüm
  • MPO / MTP uygulaması için uygundur
  • Sağlamlık yuvarlak kablo, oval kablo ve çıplak şerit seçenekleri mevcuttur
  • Fiber tipini, cila tipini ve / veya konnektör sınıfını ayırt etmek için renk kodlu gövdeler mevcuttur

şartname

Elyaf türü

Tek mdoe (APC lehçesi)

Çok modlu (PC düz cila)

Parametre

Standart

Düşük kayıp

Standart

Düşük kayıp

Maks. Ekleme kaybı

<0.7dB

<0.35dB

<0.7dB

<0.35dB

Geri dönüş kaybı

> 60dB

YOK

dayanıklılık

500 çiftleşme

Çalışma sıcaklığı

-40 ° C ~ + 85 ° C

Dalga boyunu test edin

1310nm

850 nm

Uygulama

  1. Optik anahtarlamalı çerçeve bağlantıları
  2. Yüksek yoğunluklu kart kenar erişimi
  3. Dizi gövdeli kablolar
  4. Veri merkezi kablolama

Kablo yapısı:

İletişim bilgileri
Ms. sophie

Telefon numarası : +8618688982406

Naber : 008618688982406