products

24 Fiber Optik MTP MPO Kablo Kurulları OM3 10G Aqua 25 Metre Mavi

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: YINGDA
Sertifika: ISO
Min sipariş miktarı: 50pcs
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Bir ambalaj dış kutusunda, plastik torbaya koyun.
Teslim süresi: Ödemenizi aldıktan sonra 3-5 iş günü
Ödeme koşulları: T/T veya Western Union
Yetenek temini: 40, 000pcs aylık
Şimdi başvurun
Ürün Açıklaması

12/24 Fiber Optik MPO / MTP Kablo montajları OM3 10G su 25metre, 12cores şerit fiber MPO-MPO yama

Kablo kablosu

Özellikler

  • IL & RL'de Yüksek Performans
  • 4,8,12 ve 24 fiber konektör terminasyonları ve montajları
  • Düşük kayıp ve standart kayıp SM ve MM uygulamaları için tasarlanmıştır
  • Lifin kütle sonlandırılması için ekonomik bir çözüm
  • MPO / MTP uygulaması için uygundur
  • Sağlamlık yuvarlak kablo, oval kablo ve çıplak şerit seçenekleri mevcuttur
  • Fiber tipini, cila tipini ve / veya konnektör sınıfını ayırt etmek için renk kodlu gövdeler mevcuttur

Benzersiz Hizmet:

  1. Kalite testleri için örnekler mevcuttur
  2. Sipariş miktarı <100pcs ise 5days önde gelen zaman
  3. İstek, herhangi bir zamanda Çizim, Şartname, Test Raporu gönderilebilir
  4. Kalite şikayeti, Satış Sonrası Servis Departmanımız tarafından 24 saat içerisinde halledecektir.

İlişkili Standartlar

  1. IEC Standardı 61754-7 ve JIS C5982'yi karşılar
  2. TIA-568-C'ye göre yapılandırılmış kablolama
  3. Paralel Optik
  4. - Optik İnternet Çalışan Forum (OIF) Uyumlu
  5. - Infiniband Uyumlu
  6. infiniband
  7. - 10G Fiber Kanal Uyumlu
  8. - 40G ve 100G IEEE 802.3
  9. - QSFP

Uygulamalar

  • Optik anahtarlamalı çerçeve bağlantıları
  • Yüksek yoğunluklu kart kenar erişimi
  • Dizi gövdeli kablolar
  • Veri merkezi kablolama

Özellikler

Elyaf türü

Singlemode (APC lehçesi)

Çoklu mod (PC / düz cila)

Parametre

Standart

Düşük kayıp

Standart

Düşük kayıp

Maks. IL

<0.7dB

<0.35dB

<0.7dB

<0.35dB

Geri dönüş kaybı

> 60dB

Yok

dayanıklılık

500matings

Çalışma sıcaklığı

-40 ° C ila 80 ° C

Dalga boyunu test edin

1310nm

850 nm

Daha fazla ürün gösterisi:

Fabrika atölyesi:

İletişim bilgileri
Ms. sophie

Telefon numarası : +8618688982406

Naber : 008618688982406